Klucze dla nowych mieszkańców

2021-10-15 08:23:49 (ost. akt: 2021-10-15 08:28:41)   Artykuł sponsorowany
Osiedle Aurora to najczęściej wybierane mieszkania przez mieszkańców Olsztyna. Idealna lokalizacja, bliskość szkół i przedszkoli oraz zagospodarowanie wewnętrznego dziedzińca to tylko niektóre z licznych atutów rodzinnego osiedla. Obecnie trwają odbiory mieszkań z III etapu inwestycji.
Mieszkańcy Olsztyna tak chętnie wybierają mieszkania w Aurorze z wielu powodów. Osiedle spełnia oczekiwania i zaskakuje swoją funkcjonalnością. Dopracowane jest w najmniejszych szczegółach. Architekci zadbali o miejsca do zabawy dla dzieci, rekreacyjne tereny zielone oraz chodniki. Teren jest ogrodzony, a osiedle ciche i bezpieczne. Wjazdu strzegą szlabany, sterowane automatycznie pilotem. Mieszkańcy korzystają z wideodomofonów, a w mieszkaniach zamontowane są drzwi antywłamaniowe.

Obrazek w tresci

Zachwyciłam się tym osiedlem. Wybrałam mieszkanie z ogródkiem
na parterze. Jestem na emeryturze, a rośliny to moja pasja. Jestem szczęśliwa, że teraz poranną kawę będę mogła wypić, patrząc na moje kwiaty – opowiada zadowolona pani Krystyna podczas przekazywania kluczy
do jej nowego mieszkania.

Pani Ewa wybrała osiedle Aurora ze względu na doskonałą lokalizację oraz wysoki komfort życia. Na odbiór mieszkania oraz przekazanie kluczy przyjechała z całą rodziną. – Jestem mamą dwóch synów. Michał jest przedszkolakiem, a Antoś chodzi do podstawówki. Do szkoły i przedszkola mamy teraz tylko 5 minut na piechotę. Nawet nie potrzebuję samochodu. Wszędzie mam blisko: sklepy, przychodnie, aptekę oraz pocztę.

W promieniu kilku minut znajduje się galeria handlowa, przystanki autobusowe, a sąsiedztwo parku oraz placu zabaw dla dzieci zachęca do aktywnego spędzania czasu.

Pan Grzegorz zdecydował się na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych: – Znajomy opowiedział mi, że mieszkanie kupione w pierwszym etapie budowy osiedla Aurora sprzedał pół roku temu za dwukrotnie wyższą cenę. Ja swoje planuję wynajmować, a za jakiś czas sprzedać z ogromnym zyskiem. Inwestycja w mieszkania o standardzie premium po prostu się opłaca.

Wszystkie nasze mieszkania oddajemy w terminie, nigdy nie mieliśmy opóźnień. Obecnie przekazujemy w ręce mieszkańców kolejny etap inwestycji. Mieszkania w tym etapie zostały sprzedane już kilka miesięcy temu – mówi Prezes Zarządu Ippon Group Sp. z o.o. – Anna Bocian.
– Do sprzedaży zostały nam mieszkania, które oddajemy w przyszłym roku, ale oferta ciągle maleje.

Klatki schodowe zachwycają dbałością o detale. Zawieszone są lustra, oryginalne fototapety, a wycieraczki wpuszczone w posadzkę. Cichobieżne windy zjeżdżają do podziemnego garażu by ułatwić mieszkańcom wnoszenie zakupów oraz przewóz małych dzieci w wózkach. Cały obiekt jest monitorowany, z komunikacyjnymi ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych.
Osiedle Aurora zostało wybudowane przez Dewelopera Roku 2020, firmę Ippon Group Sp. z o.o. Celem firmy jest zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Stąd, na osiedlu mają szerokie balkony oraz 3-szybowe, wysokie okna. Odpowiedni układ pomieszczeń w mieszkaniu ułatwia jego aranżację, a same mieszkania są komfortowe i funkcjonalne.

Obrazek w tresci

Już wkrótce rozpocznie się ostatni, czwarty etap budowy osiedla. Jest więc to ostatnia szansa na spełnienie swoich marzeń i wybór najlepszej inwestycji w Olsztynie.