Pieniądze na przedsiębiorczych studentów

2021-10-14 14:35:27(ost. akt: 2021-10-14 14:47:57)

Autor zdjęcia: UM w Olsztynie

300 tys. zł dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie otrzymał Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na czwartą edycję projektu „Akademia Biznesu”.
Akademia Biznesu to unikalna w skali kraju szkoła dla studentów i doktorantów ze wszystkich uniwersyteckich wydziałów. Przygotowuje swoich słuchaczy do prowadzenia działalności gospodarczej.

Jest wzorowana na wiodących placówkach zagranicznych, które najlepiej łączą naukę ze środowiskiem biznesu. Korzysta z doświadczenia i najlepszych wzorców w rozwoju przedsiębiorczości studentów oraz ze sposobów komercjalizacji wyników badań.

— Po roku przerwy spowodowanej pandemią wznawiamy swoją działalność. Jest to specyficzna forma kształcenia w oparciu o wysokie kompetencje. Rozpoczęcie zajęć planujemy na początek listopada. Współpraca z Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie układa nam się dobrze i mam nadzieję, że tę inicjatywę będziemy realizowali również w przyszłości. Jest to przede wszystkim znakomita promocja województwa warmińsko-mazurskiego — tłumaczy prof. dr hab. Jerzy Jaroszewski, prorektor ds. polityki naukowej i badań UWM. -

— Jako samorząd umacniamy wizerunek regionu sprzyjającego biznesowi. Warmia, Mazury i Powiśle to przecież idealne miejsce do prowadzenia działalności - można tutaj zarówno zdrowo żyć, jak i czerpać z tego inne korzyści. Absolwenci Akademi Biznesu UWM będą w niedługim czasie stanowili o sile gospodarczej naszego regionu, dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z naszą uczelnią w tym zakresie — mówi Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. -

Program „Międzywydziałowa Szkoła Przedsiębiorczości” realizowany przez Akademię Biznesu UWM obejmuje kształcenie na poziomie 300 godzin dydaktycznych oraz konsultacje indywidualne. Uzupełniony jest o gry symulacyjne, wyjazdy studyjne, „Meeting Day” i „Idea Day”.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu (zgodny z rozporządzeniem Ministra właściwego ds. Edukacji). Nauka w Akademii Biznesu UWM trwa dwa semestry i jest bezpłatna. Zajęcia odbywają się popołudniami - dwa lub trzy razy w tygodniu. Ze względu na wysokie standardy kształcenia, limit miejsc w akademii jest ograniczony do 30 studentów. Skierowany jest do studentów I stopnia UWM (którzy ukończyli co najmniej drugi semestr nauki), studentów studiów II stopnia UWM, studentów jednolitych studiów magisterskich (którzy ukończyli co najmniej drugi semestr nauki).

Rekrutacja studentów potrwa do 17 października 2021 roku.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Davina Claire #3080981 14 lis 2021 08:34

    OFERTA POŻYCZKI Z NOWOŚCI FINANSE" Dzień dobry!!! Potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, polecę Ci Złóż wniosek o pożyczkę w Novelty Finance. Nazywam się Davina Claire, jestem dyrektorem finansowym Novelty Finance i możesz złożyć wniosek o pożyczkę w mojej firmie i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 do 48 godzin. Zauważyłem, że wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niską zdolność kredytową lub z innych powodów. W NOVELTY FINANCE zapewniamy rozwiązania finansowe. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki (Pożyczka Osobista, Pożyczka Firmowa i Wiele innych). Oferujemy elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail na adres noveltyfinances@gmail.com lub WhatsApp przez: +447915601531) Staramy się, aby pożyczanie było łatwe, wygodne i niedrogie. Nasza usługa jest bardzo szybka, godna zaufania i niezawodna, a Ty możesz pożyczyć do 15 milionów euro z subsydiowaną stopą procentową w wysokości 3% rocznie. Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą możesz się skontaktować, gdy pilnie potrzebujesz pożyczki. Koniec z czekaniem i stresującą wizytą w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć zawsze i wszędzie we własnym dogodnym miejscu za pomocą telefonu lub laptopa, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem E-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB Napisz do nas na WhatsApp przez: +447915601531 Jesteśmy zawsze podekscytowani udzielaniem wsparcia finansowego.

    odpowiedz na ten komentarz