Rodzina ofiar śmiertelnego wypadku pod Barczewem prosi o pomoc. Do zbiórki zachęca Martyna Kaczmarek

2021-10-13 19:17:03 (ost. akt: 2021-10-13 18:37:07)

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie

Wracamy do tematu śmiertelnego wypadku pod Barczewem, którym zainteresowała się cała Polska. W zdarzeniu zginęły dwie kobiety. Bliscy ofiar proszą o pomoc i wsparcie, ponieważ ich sytuacja materialna jest bardzo trudna.
Do zdarzenia — przypomnijmy — doszło 26 września. Jeden z gości weselnych instagramerki Martyny Kaczmarek prawdopodobnie spowodował wypadek. O zdarzeniu zrobiło się głośno po tym, jak mężczyzna w swoich mediach społecznościowych opublikował film, w którym skrytykował stan pojazdu zmarłych kobiet.

„Pomyślcie o tym kochani naprawdę, czy warto jest jeździć trumnami na kółkach” — mówił na filmie, który bardzo szybko został został usunięty, a konto adwokata na Instagramie przestało być ogólnodostępne. Te słowa oburzyły wiele osób.

Instagramerka Martyna Kaczmarek w filmach publikowanych na swoim instagramowym koncie zapewniała, że odcina się od słów jej gościa weselnego. Jednocześnie deklarowała, że jest w stałym kontakcie z bliskimi ofiar i wspiera je finansowo. Dziś (13 października) również na Instagramie kobieta zachęciła do wpłaty na rzecz bliski tragicznie zmarłych kobiet.

Fot. Zrzut ekranu konta Martyny Kaczmarek w serwisie Instagram

Zbiórka rozpoczęła się trzy dni temu. Od tamtej pory (stan na 13 października) uzbierano ponad 20 tys. zł. Zrzutkę można wesprzeć TUTAJKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. AtoJa #3077689 13 paź 2021 19:45

    Adwokacina powinien ze sto tysiaków już wpłacić i goście weselni. A tu po trzech dniach tylko 20 tys. Pewnie prezenty ślubne 10 razy tyle były warte.

    Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz