Wokalistka znana z The Voice of Poland Sonia Michalczuk podsłuchała rozmowę o zdradzie męża. Poinformowała o tym jego żonę. Jak?

2021-10-12 19:45:53(ost. akt: 2021-10-13 06:43:14)
Sonia Michalczuk

Sonia Michalczuk

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Piosenkarka Sonia Michalczuk podczas zakupów w Olsztynie podsłuchała rozmowę pewnego mężczyzny. Chwalił się koledze, że zdradził żonę na wyjeździe firmowym z koleżanką. Wokalistka opublikowała tę wiadomość w TikToku.
Sonia Michalczuk nie mogła uwierzyć własnym uszom. W trakcie zakupów w Olsztynie usłyszała, jak pewien mężczyzna przez telefon chwali się koledze, że spędził upojne chwile z koleżanką z pracy. Oburzona sytuacją opublikowała post na TikToku z wiadomością do zdradzonej żony, z nadzieją, że ta dowie się o zdradzie męża. Otagowała go hasłem #dziewczynyrazem.

Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz 2 synów. To dziś o 8.00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez tel koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wjeździe firmowym w Giżycku.

Wokalistka Sonia Michalczuk w poście zwróciła się do zdradzonej żony
Fot. printscreen/@soniamichalczukofficial
Wokalistka Sonia Michalczuk w poście zwróciła się do zdradzonej żony

Udostępniony film, który jest w sieci zaledwie ponad dobę dotarł już do ponad 100 tys. osób. Internauci w komentarzach chwalili artystkę: "brawo, mimo kontrowersji, które pojawiają się w komentarzach, uważam, że zrobiłaś dobrze" albo "robisz właśnie coś, co dla wielu kobiet znaczy wiele", albo "jestem z Olsztyna, lepiej nie mieszać się w takie sprawy". Przeczytała go również żona mężczyzny. Nagranie trafiło do niej przez… matkę mężczyzny.

Fot. printscreen/@soniamichalczukofficial

Kobieta postanowiła rozstać się z mężem, który, jak się okazało, zdradzał ją wielokrotnie. Podziękowała nie tylko Soni Michalczuk, ale i wszystkim osobom, które okazały jej wsparcie, zrozumienie i zaoferowały pomoc.

— To jego trzeci wyskok w bok. Ja jestem już z synami u rodziców. Dziękuję. Bardzo mi pomogłaś — zwierzyła się Iwona, zgadzając się na publikację rozmowy.Komentarze (15) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. basilo #3077862 15 paź 2021 08:41

  Dokładnie, dlaczego nie powiadomiłaś męża ? Czy zdradzanie męża jest OK, a żony nie ?

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

 2. allsteen #3077719 14 paź 2021 00:03

  A co z mężem koleżanki z pracy? Czy i jego ktoś powiadomił, że żona go zdradziła?

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

 3. Dorota #3077646 13 paź 2021 15:27

  Czyli 'dziewczynyrazem' też nie są święte. Powiem więcej: patrząc na te głupie baby to one bardziej prowokują i chodzą za tym sportem niż mężczyźni.

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz

 4. Dorota #3077648 13 paź 2021 15:27

  Czyli 'dziewczynyrazem' też nie są święte. Powiem więcej: patrząc na te głupie baby to one bardziej prowokują i chodzą za tym sportem niż mężczyźni.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

 5. Grzes #3077611 13 paź 2021 10:03

  Nie jednemu psu na imię Burek, nie jednej kobiecie na Zatorzu na imię Iwona. Ile z nich ma dwoje dzieci i mąż był na wyjeździe, niekoniecznie w Giżycku ? Ile awantur domowych się odbyło, a ile jeszcze się odbędzie ???

  Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (15)