Wściekła i pijana kobieta cięła nożem swojego partnera. Zakrwawionego mężczyznę znaleziono koło ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie

2021-09-27 13:59:14(ost. akt: 2021-09-27 14:06:33)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay

W okolicy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie znaleziono zakrwawionego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wyskoczył przez okno po tym, jak jego partnerka pocięła go nożem. Policjanci po wyważeniu drzwi mieszkania, aresztowali 22-letnią kobietę. 34-latek jest hospitalizowany.
Wczoraj (niedziela 26 września) po godzinie 16:00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informację o tym, że w pobliżu ul. Grunwaldzkiej znaleziono zakrwawionego mężczyznę. Operator numeru alarmowego na miejsce skierował karetkę pogotowia, którą mężczyzna z ranami pochodzącymi prawdopodobnie od ostrego narzędzia został przewieziony do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci od przypadkowych świadków otrzymali informację dotyczącą mieszkania, a raczej okna mieszczącego się na parterze jednego z budynków, z którego miał wyskoczyć zakrwawiony mężczyzna. Pod drzwi podejrzanego mieszkania poszli policjanci, lecz mimo pukania nikt nie otwierał.

Funkcjonariusze postanowili dostać się do lokalu poprzez siłowe wyważenie drzwi, istniało bowiem ryzyko, że ktoś inny może potrzebować pomocy, oraz prawdopodobieństwo, że w mieszkaniu może przebywać osoba odpowiedzialna za to zdarzenia. Po wejściu do środka policjanci zastali siedzącą w fotelu 22-letnią kobietę.

Interweniujący policjanci zatrzymali 22-latkę, od której usłyszeli, że zaistniała sytuacja to pokłosie wcześniejszej kłótni z jej o 12 lat starszym partnerem. W wyniku nieporozumienia między nią a 34-latkiem doszło do awantury, w wyniku której kobieta chwyciła leżący w zlewie nóż i zadała nim kilka ciosów mężczyźnie. Poszkodowany mężczyzna uciekł przez okno mieszkania i upadł w pobliżu ul. Grunwaldzkiej, skąd został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Podejrzewana o popełnienie przestępstwa 22-letnia kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa – w jej organizmie krążył blisko promil alkoholu. Dalsze wykonanie czynności procesowych z udziałem 22-latki będzie możliwe po jej wytrzeźwieniu. Na podstawie zebranych dowodów w sprawie oraz obrażeń, jakich doznał poszkodowany w zdarzeniu mężczyzna, ostatecznie zostanie sformułowana kwalifikacja prawna czynu.

Źródło KMP Olsztyn

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kajko #3076571 1 paź 2021 00:02

    Co na to Szerszeniewicz? Karolu, opitalasz się i pozbawiasz Olsztynian dostępu do naprawdę ważnych informacji.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. dis #3076259 28 wrz 2021 08:17

    Normalni ludzie też mają kłótnie i sprzeczki, ale jakoś mają na tyle oleju w głowie, że nie chcą się pozabijać. Do pierdla ją zamknąć za usiłowanie zabójstwa. Dużo nie dostanie, bo pewnie sąd uzna art 148 §4 kk - Kto zabija człowieka pod wpływem silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

    odpowiedz na ten komentarz