Pewna inwestycja w niepewnych czasach. Osiedle Aurora

2021-09-24 10:47:02(ost. akt: 2021-09-24 12:30:33)   Artykuł sponsorowany
Zakup własnego mieszkania, to decyzja, która wymaga szczegółowej analizy. Nowe mieszkanie to nie tylko własne cztery ściany, ale także osiedle, lokalizacja, zagospodarowanie terenu oraz cena nieruchomości. Aurora to osiedle rodzinne, które gwarantuje komfort lokalizacji, bezpieczeństwo, oraz wygodę. Osiedle w Olsztynie budowane jest w standardzie premium przez Ippon Group Sp z o.o. nagrodzonego tytułem Dewelopera Roku 2020.
Przed wyborem idealnego mieszkania warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów.

Obrazek w tresci

Lokalizacja
Przy wyborze mieszkania, najważniejsza jest lokalizacja. Osiedle Aurora w dzielnicy Nagórki, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskość żłobków, przedszkoli i szkół. Osoby, które cenią sobie zdrowy tryb życia, tu także znajdą swoje idealne mieszkanie. W pobliżu jest największy Park Miejski w Olsztynie, lasy oraz ścieżki rowerowe. Bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, placówek medycznych i punktów gastronomicznych to dodatkowe atuty osiedla, które zwiększają komfort życia jego mieszkańców. Wyjątkowa cisza i spokój miejsca.

Bezpieczeństwo
Własne mieszkanie musi dawać poczucie bezpieczeństwa. Osiedle Aurora jest ogrodzone, strzeżone, monitorowane oraz wyposażone w wideo domofony. Nikt postronny nie ma możliwości wejścia na klatkę schodową. Intymności mieszkańców osiedla strzegą szlabany, automatycznie otwierane dla mieszkańców. Na osiedlu wydzielone są place zabaw i tereny rekreacji, które zapewniają dużo radości najmłodszym oraz spokój ich rodziców. Miejsca te są w centralnej części dziedzińca z którego wyłączony jest ruch samochodowy.

 Widok z okna 
Komfort użytkowania mieszkania to także widok z okna. Sypialnia lub salon z oknem skierowanym na park lub las to kolejny atut osiedla Aurora. Na nastrój, pozytywnie wpłynie zieleń drzew oraz promienie słoneczne docierające do wnętrza mieszkania przez wysokie okna. Mieszkania są odpowiednio wygłuszone, a szerokie balkony są naturalnym przedłużeniem pokoju. Apartamenty mogą być wyposażone w ogrody zimowe - dodatkową przestrzeń, w której można zaaranżować zielony ogród oraz miejsce na wypoczynek i relaks.

Dodatkowe atuty osiedla
Dbałość o detale oraz użyte materiały na klatkach schodowych to wyróżnik osiedla o standardzie premium. Klatki schodowe są ozdobione fototapetami, lustrami z wyraźnymi oznaczeniami budynków i kondygnacji. Dla większej wygody mieszkańców, wycieraczki wpuszczone są w posadzkę a światło zapala się automatycznie dzięki zastosowanym czujnikom ruchu. 

Spełnij marzenie z Aurorą 
Zakup mieszkania czy to na użytek własny czy też inwestycyjny, szczególnie obecnie jest wyjątkowo opłacalny. Na osiedlu Aurora dostępne są jeszcze mieszkania w niższych cenach, a już wkrótce rusza przedsprzedaż – ostatniego, czwartego etapu inwestycji. Własne mieszkanie, to często inwestycja na lata, więc warto wybrać doświadczonego dewelopera jakim jest Ippon Group Sp z o.o.
Wartość mieszkań sprzedanych w pierwszym etapie osiedla Aurora wzrosła od 2018 roku nawet o 96,5%.