Zmiana organizacji ruchu na ul. Synów Pułku od 25 września 2021 roku do odwołania.

2021-09-21 23:24:05 (ost. akt: 2021-09-21 23:24:24)   Artykuł sponsorowany
W związku z Rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie, jako Generalny Wykonawca inwestycji - Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura - Polimex Mostostal - Trakcja, informuje, że
od dnia 25.09.2021 roku wystąpią zmiany w organizacji ruchu na ul. Synów Pułku pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Pstrowskiego i ul. Krasickiego. Ruch będzie się odbywał po jednej jezdni w dwóch kierunkach. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przez jadących i to zarówno od strony ulicy Pstrowskiego jak i Krasickiego. Jednocześnie informujemy, że dojazd do ogródków działkowych będzie możliwy wyłącznie od ul. Metalowej oraz wystąpią roboty przygotowawcze wyłączające odcinkowo jeden pas ruchu na każdej jezdni. O kolejnych etapach robót i zmian w organizacji ruchu będziemy informować Państw na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia.


Obrazek w tresci

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Miodozer #3076654 2 paź 2021 08:21

    Proponuję zrobienie jeszcze mini ronda na skrzyżowaniu Augostowska - Piłsudskiego, obok JASAMu. Teraz rano tam się bardzo korkuje i praktycznie cała Augostowska stoi. Usprawniłoby to wyjazd w lewo w tamtym miejscu.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz