CRS Ukiel inwestycją dekady!

2021-09-21 10:25:42 (ost. akt: 2021-09-21 10:25:31)   Artykuł sponsorowany
Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel ponownie docenione. Sztandarowa inwestycja stolicy Warmii i Mazur znalazła się wśród laureatów konkursu "Top Inwestycje Komunalne - 10 Lat" organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl.
Jubileuszowa edycja konkursu to plebiscyt, w którym wzięli udział najlepsi ze wszystkich dotychczasowych edycji. Ocenie ekspertów poddanych zostało ponad wyróżnionych 90 inwestycji, zrealizowanych w ciągu minionej dekady.
Olsztyński projekt był tym najlepszym w 2015 roku. Teraz centrum nad największym olsztyńskim akwenem, które rocznie odwiedza około miliona osób, potwierdziło swą jakość.
- Niezwykle cieszę się, że nasza eksportowa inwestycja znalazła się w złotej dziesiątce Najlepszych Inwestycji Dziesięciolecia - mówi prezydent miasta, Piotr Grzymowicz.
CRS Ukiel znalazł się także w czołówce w głosowaniu Internautów. Gromadząc ponad 1,1 tys. głosów ustąpiło jedynie dwupoziomowemu skrzyżowaniu w Lublinie.
Laureaci konkursu zostaną nagrodzeni podczas przyszłotygodniowego Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. krzroy #3076027 23 wrz 2021 19:25

  To prawdziwy skandal, że miasto sprzedało ten cudowny ośrodek. Tak chętnie odwiedzany przez mieszkańców Olsztyna. Przecież on jest w samym sercu miasta, to znaczy ponad 30 km od miasta i bez komunikacji i ze słabą drogą dojazdową ale jak tam pięknie. I zawsze dzikie tłumy Olsztynian tam waliły, bo przecież nikt w mieście nie chce mieć plaży pod nosem, wszyscy by woleli gdzieś daleko. Najlepiej godzinę drogi od miasta, albo lepiej dwie godziny. Lotu samolotem. Moim zdaniem w mieście mogą być leje po bombach, byle miasto miało ładny ośrodek. Najpiękniejsze widziałem na Karaibach.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. krzroy #3075965 23 wrz 2021 09:11

   Mamy taki "luksus" i pewnie dlatego arbuz sprzedał ośrodek wypoczynkowy "Kłobuk" nad jeziorem Gim. Kto tam był wie, że tam dopiero się wypoczywa! Cisza, spokój, las, czyste jezioro bez skuterów wodnych - całkowite przeciwieństwo tego "piekła na ziemi" nad Krzywym. Cóż z tego, kasa potrzebna na ratowanie budżetu miasta. Takiego mamy gospodarza.

   odpowiedz na ten komentarz