NieboLema: Spodek w Nagladach

2021-09-16 10:00:22 (ost. akt: 2021-09-16 16:06:46)

Autor zdjęcia: Iwona Cieślak

- Wcale nie chcemy zdobywać kosmosu, chcemy tylko rozszerzyć Ziemię do jego granic...Nie szukamy nikogo oprócz ludzi. Nie potrzeba nam innych światów. Potrzeba nam luster. Nie wiemy, co począć z innymi światami. Wystarczy ten jeden, a już się nim dławimy - pisał Stanisław Lem w “Solarisie”.
Prezentujemy kolejne zdjęcie przysłane do nas w ramach akcji “NieboLema”, która prowadzimy z okazji 100lecia urodzin tego najbardziej znanego na świecie polskiego pisarza.

Nadesłała je Iwona Cieślak, która zatytułowała je " Spodek wylądował". Zdjęcie zrobiono w Nagladach koło Gietrzwałdu. Pani Iwona otrzymuje od nas 3-miesięczny bezpłatny dostęp do naszego e-wydania.

“NieboLema” to wspólne przedsięwzięcie Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Olsztynie i Gazety Olsztyńskiej. zachęcamy w niej do fotografowania naszego nieba, także z elementami krajobrazu.

Zdjęcia wysyłajcie na adres: wypozyczalnia@wmbp.olsztyn.pl lub redakcja@gazetaolsztyńska.pl. Będziemy je publikować także w papierowym wydaniu Gazety Olsztyńskiej. Do zdjęć można dołączyć cytat z dowolnej książki Stanisława Lema.


Igor Hrywna
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dis #3075506 16 wrz 2021 11:53

    Sama jesteś spodek. Przecież to jest normalna chmura burzowa...

    odpowiedz na ten komentarz