Mamy cyfrową drogę przyszłości

2021-09-15 21:25:20(ost. akt: 2021-09-15 21:53:19)

Autor zdjęcia: Wydział prasy Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce

Komisja zaproponowała Drogę ku cyfrowej dekadzie – konkretny plan na rzecz transformacji cyfrowej społeczeństwa i gospodarki Unii do 2030 roku.
Pandemia wyraźnie pokazała, jak ważną rolę w budowaniu zrównoważonej i dostatniej przyszłości odgrywa technologia cyfrowa. W szczególności kryzys ten obnażył przepaść między przedsiębiorstwami, które już są w stanie czerpać korzyści ze środowiska cyfrowego, a przedsiębiorstwami, które nie przyjęły jeszcze rozwiązań cyfrowych, oraz przepaść między obszarami miejskimi o dobrej łączności a obszarami wiejskimi i regionami oddalonymi.

— W europejskiej wizji przyszłości cyfrowej technologia dostarcza ludziom więcej możliwości. Dlatego właśnie dziś proponujemy konkretny plan na rzecz transformacji cyfrowej – by zapewnić nam przyszłość, w której innowacje przynoszą korzyści przedsiębiorstwom i całym naszym społeczeństwom — zaznaczyła Margrethe Vestager, wiceprzewodnicząca wykonawcza ds. Europy na miarę ery cyfrowej.

Thierry Breton, komisarz do spraw rynku wewnętrznego, dodał: Europa dołoży wszelkich starań, by w globalnym wyścigu technologicznym odgrywać wiodącą rolę. Wyznaczenie celów na 2030 r. było ważnym krokiem, ale teraz musimy je osiągnąć.

Droga ku cyfrowej dekadzie

W ostatnich latach postęp cyfrowy w państwach członkowskich był bardzo nierównomierny. Zaobserwowano tendencję, zgodnie z którą w krajach, w których pięć lat temu tempo postępu było bardzo wolne, pozostało ono wolne aż do chwili obecnej. W ramach Drogi ku cyfrowej dekadzie zorganizowana zostanie współpraca strukturalna mająca na celu wspólne działanie na rzecz osiągnięcia uzgodnionych celów, przy jednoczesnym uwzględnieniu różnych punktów wyjścia poszczególnych państw członkowskich.

oprac. Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Davina Claire #3080984 14 lis 2021 08:49

    OFERTA POŻYCZKI Z NOWOŚCI FINANSE" Dzień dobry!!! Potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak, polecę Ci Złóż wniosek o pożyczkę w Novelty Finance. Nazywam się Davina Claire, jestem dyrektorem finansowym Novelty Finance i możesz złożyć wniosek o pożyczkę w mojej firmie i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 do 48 godzin. Zauważyłem, że wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niską zdolność kredytową lub z innych powodów. W NOVELTY FINANCE zapewniamy rozwiązania finansowe. Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki (Pożyczka Osobista, Pożyczka Firmowa i Wiele innych). Oferujemy elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail na adres noveltyfinances@gmail.com lub WhatsApp przez: +447915601531) Staramy się, aby pożyczanie było łatwe, wygodne i niedrogie. Nasza usługa jest bardzo szybka, godna zaufania i niezawodna, a Ty możesz pożyczyć do 15 milionów euro z subsydiowaną stopą procentową w wysokości 3% rocznie. Jesteśmy odpowiednią firmą, z którą możesz się skontaktować, gdy pilnie potrzebujesz pożyczki. Koniec z czekaniem i stresującą wizytą w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć zawsze i wszędzie we własnym dogodnym miejscu za pomocą telefonu lub laptopa, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pośrednictwem E-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB Napisz do nas na WhatsApp przez: +447915601531 Jesteśmy zawsze podekscytowani udzielaniem wsparcia finansowego.

    odpowiedz na ten komentarz