Auchan promuje produkty dobre, zdrowe i lokalne. Przyjdź do Hipermarketu Auchan w Olsztynie w dniach od 6 do 15 września.

2021-09-09 12:00:00(ost. akt: 2021-09-10 12:05:30)   Artykuł sponsorowany
W dniach 6-15 września br. Auchan w Olsztynie organizuje sprzedaż produktów lokalnych i regionalnych, aby promować, to co dobre, zdrowe i lokalne. W ofercie sklepu, w specjalnej strefie, znajdziemy szeroki wybór produktów pochodzących od regionalnych producentów z Warmii i Mazur, ale również producentów z innych regionów Polski.

Producenci z Warmii i Mazur biorący udział w wydarzeniu, to między innymi : Octim z pobliskiego Olsztynka, firma działająca od 1965 roku słynąca z doskonałych musztard, sosów i octu, Kętrzyński - czyli producent ulubionego majonezu mieszkańców Warmii i Mazur, Warmia - która skusi smakoszy wędlin swoimi lokalnymi produktami z Biskupca obok Olsztyna.

Dla osób lubiących słodkości dostępne będą sękacze producenta MARK z Giżycka i Piernik Kętrzyński z Kętrzyna oraz Miody z Tomaszkowa od producenta Mazurskie Miody. Dodatkowo w ofercie znajdziemy produkty producentów znanych browarów z województwa, marki takie jak: Browar Warmia, Kormoran, czy Jurand.W ofercie sklepu znajdziemy również produkty Auchan pod marką PEWNI DOBREGO, które pochodzą od polskich, lokalnych hodowców i producentów,. Są to specjalnie wyselekcjonowane artykuły, pochodzące z lokalnych gospodarstw, z którymi Auchan podpisał specjalną umową. Zachęcamy do odkrywania produktów wyśmienitych smakowo, produkowanych według tradycyjnych receptur, czy też hodowanych bez antybiotyków, bez konserwantów, z ograniczeniem pestycydów. Specjalnie polecamy szeroki wybór warzyw i owoców, nabiał, wędliny, mięso, drób.


.Podczas trwania akcji w Auchan nie zabraknie również działań wspierających lokalną społeczność. Bank Żywności w Olszynie zaproponuje gamę dań gotowych, przygotowanych przez osoby zatrudnione i współpracujące z Kuźnią Społeczną w Olsztynie. Szczególnie polecamy przepyszne pierogi z nadzieniem z kaczki - palce lizać!Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Auchan w Olsztynie!