UKS Rona 03 Ełk 4:2 LKS Łyna Sępopol

2021-09-06 08:49:27(ost. akt: 2021-09-06 08:55:30)

Autor zdjęcia: Fb/Rona 03 Ełk

Dwa zwycięstwa, dwie porażki i dwa zespoły pauzowały — tak przedstawiają się wyniki naszych zespołów młodzieżowych i seniorów.
Seniorzy nie bez problemu pokonali gości z Sępopola.

Musieliśmy odrabiać dwukrotnie straty bo goście wychodzili na prowadzenie 0:1 i 1:2. Przez cały mecz mieliśmy przewagę i tworzyliśmy sobie sytuację do zdobycia bramki, jednak nasza skuteczność nie była najlepsza. Wynik spotkania rozstrzygamy w drugiej połowie. Zwycięstwo 4:2 i trzy punkty zostają w Ełku — podsumowują piłkarze Rony 03 Ełk.

Jak dodają trenerzy ełckiej Rony, jeżeli chodzi o wyniki, to weekendowe spotkania wypadły średnio. Jednak jeśli chodzi o kolejne doświadczenia zbierane przez naszych wychowanków, to ostatnie spotkania można uznać za udane.

Ciekawe spotkanie rozegrali juniorzy, którzy w Elblągu odrobili straty z 0:3 na 3:3, aby w ostatniej minucie spotkania oddać zwycięstwo "olimpijczykom".

Pierwsze zwycięstwo 5:2 z UKS Mini Soccer Mrągowo zanotowali trampkarze C1 (2007 i młodsi) wzmocnieni zawodnikami z rocznika 2008 (zespół pauzował w weekend).

Porażka młodzika 2009 i młodsi w Mrągowie z UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 1:5.