Trwają przygotowania do rozpoczęcia Campusu Przyszłości w Olsztynie [ZDJĘCIA]

2021-08-27 14:32:05(ost. akt: 2021-08-27 14:17:10)

Autor zdjęcia: Karol Grosz

Dziś (piątek 27 sierpnia) w Kortowie rozpoczyna się Campus Polska Przyszłości organizowanego przez Rafała Trzaskowskiego. Obecnie na plaży kortowskiej w Olsztynie rozkładane są sceny, namioty oraz inne atrakcje dla uczestników.
Campus Polska Przyszłości rozpoczyna się dziś o godz. 17 debatą prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego z szefem Platformy Obywatelskiej Donaldem Tuskiem.

Wydarzenie potrwa do 1 września. Na wydarzenie zaproszono polityków, działaczy społecznych i samorządowców z całej Europy. Wśród zaproszonych gości są Frans Timmermans, Swiatłana Cichanouska, Sadiq Khan i wiele innych. Podczas wydarzenia nie zabraknie również polskich polityków. Oprócz przedstawicieli KO Olsztyn odwiedzi również Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL.

Organizatorzy zaprosili również Szymona Hołownię, który odmówił udziału w Campusie Przyszłości.

Campus Polska Przyszłości to również wydarzenia muzyczne. Na scenie w Kortowie zaśpiewają: Brodka, Natalia Przybysz, Organek i Krzysztof Zalewski.

Fot. Karol Grosz

Fot. Karol Grosz

Fot. Karol Grosz

Fot. Karol Grosz

Fot. Karol Grosz

Fot. Karol Grosz


Karol Grosz

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Cyranka #3073832 28 sie 2021 08:05

  Podobnie jak na innych portalach i tutaj wylewa się fala zorganizowanego hejtu wobec uczestników campusa. Widać to po treści zamieszczanych opinii, które jako żywo przypominają propagandę tvpiss. Owszem zdarzają się ludzie, którym ta stacja zryła mózgownice i są w stanie powtarzać propagandowe prymitywne slogany ale tacy raczej słabo orientują się w mediach. Te sklecone z propagandy opinie nie są jednak wg mnie żadnym zagrożeniem dla sposobu myślenia rozsądnych Polaków, gdyż docierają tylko do zacietrzewionych, mało wyedukowanych, mało kumatych i przekupionych ochłapami wolaków. Miłośnicy Kaczyńskiego, Suskiego czy Sasina, możecie teraz poużywać sobie i na mojej opinii, wierzę jednak, że kiedyś zrozumiecie jak wielką przewagą intelektualną i moralną nad tymi osobami dysponują TUSK i TRZASKOWSKI, wtedy będzie wam bardzo, bardzo głupio.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz

 2. bob #3073810 27 sie 2021 18:47

  pozwolilem sobie posluchac obydwu yntelygentow, jad, jad, jad, pranie mozgow mlodziezy, mlodziec wyselekcjonowana z calej Polski, ktora tez wylewa jad, lekcewazenie , obrazanie rzadu RP, W zamian zadnej empatii, podanie jakiegos pomyslu , nic tylko jad. Pytam sie kto zaplacil, zaplaci za ten cyrk nienawisci do ojczyzny. Ps.mowy jak u towarzyszy z poprzedniej epoki, Skandal

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 3. _gość #3073796 27 sie 2021 16:40

  Uczenie powinny być apolityczne ! A tych nierobów vel liberałów finansuje niemiecka fundacja Adenauera i zagraniczne banki

  Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz

 4. Veron #3073794 27 sie 2021 16:00

  Hermann von Tuskowitz naczelna marionetka Merkel będzie śpiewał jak mu zagrają. Przypominam, że gdy ta marionetka była w Brukseli to krzyczała, aby Polska i Europa przyjmowała najeźdźców zwanych uchodźcami, a wczoraj mówił, aby bronić Polskich granic przez uchodźcami. Poza tym jak to możliwe, że ta pseudo uczelnia UWM, która utrzymywana z podatków wszystkich podatników bawi się w politykę? Taka uczelnia POWINNA BYĆ APOLITYCZNA!

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  1. hehe #3073788 27 sie 2021 15:45

   same diabły, oby tylko szamba nam do jezior nie spuszczały. Artyści grający na tych koncertach powinni zastanowić się nad swoim życiem, co poszło nie tak...

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (7)