Startują konsultacje w sprawie strategii miasta

2021-08-13 00:02:39(ost. akt: 2021-08-13 00:04:06)   Artykuł sponsorowany
Jest najważniejszym dokumentem wpływającym na zarządzanie miastem. Za dwa tygodnie (26 sierpnia) pierwsze z cyklu konsultacji społecznych dotyczących przygotowywanej strategii Olsztyn 2030+.

Przed nami pierwsza ekspercka debata w cyklu spotkań zaplanowanych podczas konsultacji społecznych opracowania projektu "Strategii rozwoju Miasta - Olsztyn 2030+". Temat spotkania to "Olsztyn inteligentnej transformacji - gospodarka, konkurencyjność, inteligentne specjalizacje, smart city, itp."

- Jeśli wiążemy swoją przyszłość z tym miastem, powinniśmy uczestniczyć w stworzeniu wizji i strategii dla niego - mówi główny ekspert przygotowywanej strategii Olsztyn 2030+, dr hab. Wojciech Dziemianowicz z Uniwersytetu Warszawskiego.
Aby wziąć aktywny udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go pod adres e-mail: strategia2030@olsztyn.eu nie później niż do 25 sierpnia do godz. 10:00. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny [pod tym linkiem] albo na stronie wydarzenia utworzonej na Platformie Konsultacji Społecznych.

Bez zgłoszenia można przysłuchiwać się debacie, która będzie transmitowana w miejskim kanale YouTube. Jednak w takim przypadku nie będzie można zabrać głosu w dyskusji.

Końcowy dokument ma być gotowy w drugiej połowie następnego roku.
[spot zachęcający do udziału w konsultacjach]