RONIN KETO VEGE CAMP Organizm ludzki jako integralna całość!

2021-08-11 12:57:55(ost. akt: 2021-08-11 12:57:51)   Materiał zewnętrzny
Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie - potraktuj siebie jako integralną całość.

Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie - potraktuj siebie jako integralną całość.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Już 29 sierpnia RONIN KETO VEGE CAMP czyli Organizm ludzki jako integralna całość! Przed nami IV edycja tego niesamowitego spotkania.
Ciało ludzkie składa się z tkanek i narządów, które mają różne funkcje. Ich współdziałanie i integralność zapewniają prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. W związku z tym, że tkanki i narządy nie są elementami wyizolowanymi, patologia dotycząca jednego z nich wywiera wpływ na pozostałe, a co za tym idzie również na całe ciało.

Dlatego zmiany chorobowe zachodzące wewnątrz ciała mogą odzwierciedlać się na jego powierzchni, a te zachodzące na powierzchni wpływają na organy wewnętrzne. Każdy z narządów ma połączenie z konkretnym narządem zmysłu i zaburzenia mogą przejawiać się w określony sposób.

Unikatowy Holistyczny program #Ronin #Keto #Vege #Camp - Alchemia Zdrowia działa w zgodzie z naturą i holistyczną filozofią.
Autorski program to połączenie pasjonatów zdrowia, lekarzy i naturoterapeutów. Zarządzanie zdrowiem nie jest panaceum na wszystkie bolączki, recepty na magiczną miksturę lub leki, które rozwiążą wszystkie twoje problemy zdrowotne na raz.

MODYFIKACJA STYLU ŻYCIA


Proponujemy zrozumienie zasad tak zwanej modyfikacji stylu życia. Doradzamy na podstawie najnowocześniejszych badań z zakresu medycyny prewencyjnej i funkcjonalnej. Idąc za nimi i przekształcając je w dobre nawyki, z czasem zauważysz, że twój styl życia stopniowo się zmienia i modyfikuje, co nieodmiennie pociąga za sobą ogólną poprawę samopoczucia.

Ważne jest nauczenie się radzenia sobie ze stresem, radzenia sobie z własnym zdrowiem - To jest prawdziwa troska dla ciebie.

CO DOSTANIESZ PODCZAS TURNUSU


Kompleksowa diagnostyka w ujęciu holistycznym
- Badanie So-czek analiza i konsultacja
- Badanie napromieniowania - obciążenia geopatyczne to zapalnik naszych stanów zapalnych organizmu
- Badanie Biorezonansem SCIO (Scientific Consciousness Interface Operations System
- Klawiterapia
- MASAŻ DŹWIĘKIEM - zastosowanie kamertonów leczniczych w terapii dźwiękiem
- praca z ciałem , poznaj swój oddech
- Zabieg terapii Wisceralnej w/g Prof Ogułowa
- Szybka i skuteczna pomoc w wielu zaburzeniach kręgosłupa oraz Manipulacje Kręgosłupa dla Każdego
- dowiesz się jak utrzymać spokój i harmonię na co dzień w oparciu o najnowsze odkrycia w systemie mózg-ciało
- zrozumiesz jak powstaje stres i jaki ma wpływ na twój organizm
- poznasz jak to przebiega u ciebie i jakie skutki wywołuje
- rozpoznasz dlaczego różne metody na ciebie nie działają
- Poznasz proste i skuteczne sposoby uwolnienia emocji i napięć w ciele za pomocą dobranych do siebie i sprawdzonych metod oraz dowiesz się jak je dla siebie dobierać
- Nauczysz się uspokajać ciało i mózg przed stresującymi wydarzaniem
- dowiesz się wielu istotnych informacji z zakresu: pracy mózgu w stresie i co z tego wynika w praktyce, procesów, jakie zachodzą w systemie mózg-ciało i co robić aby pomagały a nie szkodziły
- Diety pozwalającej łagodnie przetrwać stresowe momenty i uwolnić ciało od uzależnienia od hormonów stresu oraz naprawić skutki stresu w ciele

Czego unikać a co robić aby obniżyć poziom hormonów stresu na co dzień


- Jak emocje i wzorce zachowań wpływają na powstawanie określonych chorób i dolegliwości i wielu innych w zależności od potrzeb i zainteresowań uczestników.
- Jak, samodzielnie,w prosty sposób, naprawiać powstałe w organizmie szkody i kontrolować procesy w ciele

I wiele innych ciekawostek na temat systemu mózg-ciało, co w rezultacie poszerzy twoją świadomość, rozumienie siebie i twojego otoczenia, pozwoli na dokonanie pozytywnych zmian w tobie i przestrzeni wokół siebie

Jeśli się na nie zdecydujesz będą one celowe i planowe a nie przypadkowe
Zainspirujemy ciebie do dalszego pogłębiania wiedzy z tego zakresu!
Wspólny czas Pozwoli poznać ciekawe osoby, które mają taki sam cel jak ty: poprawić jakość swojego codziennego życia i zdrowia

All Inclusive DLA TWOJEGO CIAŁA I DUSZY


Kontakt: Marzena 608375561
Cena Turnusu: 3300 osoba
DANE DO ZALICZEK 30% CENY TYTUŁ PRZELEWU „ Zaliczka na pobyt w terminie 29.08 - 02.09 albo 05.10 - 10.10
Przedsiębiorstwo Romanowski Sędławki 24 11-200 Bartoszyce MBANK SA o/Olsztyn 67 11 40 11 11 00 00 20 88 12 00 10 01

LOKALIZACJA


Dworek Romanowski - Malowniczo położony na ziemiach pięknej Warmii, w otoczeniu młodych lasów, stawów i łąk. Otoczony indywidualną aranżacją zieleni daje możliwość relaksu i odprężenia. Jego zaciszne położenie stwarza poczucie intymności i spokoju.

Noclegi, wyżywienie, sauna sucha, jacuzzi oraz kryty basen o wymiarach: 13m x 6m, dieta keto Vege, którą rozpoczniemy od wtorku i zabierzesz do domu posiłki na 5 dni.
- Pełne konsultacje i wykłady
- Programy żywieniowe
- Warunki i przyczyny pojawienia się psychosomatycznych, (hipnotycznych, hipnotyzujących) efektów w życiu codziennym człowieka. Identyfikacja i korekcja.
- Uwalnianie zablokowanych Emocji – uczestnicy doświadczą rozluźnienia własnej emocjonalnej i fizycznej zbroi. To wzorzec chronicznego napięcia ciała budowany przez długi czas. Zawiera ona w sobie nasze istotne konflikty i uczucia.
- Relacje – Kim Jestem , czy dbam o siebie – moje wewnętrzne dziecko.

Wykłady:
Medycyna Komplementarna, Ketoza Odżywcza, Konopie i właściwości terapeutyczne CBD
- Dotyk zdrowia, techniki kinezjologiczne, techniki pracy z ciałem, emocjami i energią, które zmieniają Twoje życie na dobre Lek.med Dorota Kalwajt
- Terapia Wisceralna- metoda leczenia holistycznego skupiająca się na połączeniach pomiędzy układem mięśniowo - szkieletowym a narządami wewnętrznymi - zlikwidowanie zastojów żylno-limfatycznych w narządach i przestrzeniach wokół nich, wyeliminowanie przemieszczeń narządów wewnętrznych
- TolalnaBiologia, Recall Healing - zrozumienia procesu zwanego chorobą.
- Diagnostyka zaburzeń narządów wewnętrznych poprzez strefy odniesienia