Czarni Olecko fatalnie rozpoczęli nowy sezon

2021-08-08 08:35:36(ost. akt: 2021-08-08 20:57:01)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W meczu inaugurującym sezon 2021/2022 Czarni Olecko na własnym boisku przegrali aż 2:6 z beniaminkiem klasy okręgowej - Naki Olsztyn. Bramki dla gospodarzy zdobyli Karol Kościuch i Maciej Cichocki.
Do przerwy piłkarze z Olsztyna prowadzili 4:0 po trzech trafieniach Mateusza Zawadzkiego (10', 34', 41') i jednym Szymona Milewskiego (42'). W drugiej połowie również padły cztery gole - po dwa dla gości i dla Czarnych (Karol Kościuch i Maciej Cichocki z rzutu karnego). Tym samym mecz zakończył się bolesną porażką 2:6 Czarnych Olecko.