Wszedł do sklepu razem z szybą i ukradł komputer. Policja szuka złodzieja, który włamał się do jednego z olsztyńskich sklepów [VIDEO]

2021-08-06 10:19:17(ost. akt: 2021-08-06 10:32:50)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna pracują nad ustaleniem tożasamości mężczyzny, który pod koniec maja wybił szybę w sklepie na ul. Wańkowicza i ukradł sprzęt o wartości 30 tys. zł. Publikujemy nagranie z włamania.
Olsztyńscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość p-ko mieniu pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Zdarzenie miało miejsce pod koniec maja b.r. w nocy około godziny 3:00 nad ranem. Sprawca wybijając szybę w witrynie wystawowej wszedł do wnętrza sklepu i ukradł z niego kilka komputerów o szacowanej wartości około 30 tys. zł. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się tą sprawą zdecydowali się na opublikowanie zabezpieczonego nagrania, na którym widać jak zamaskowany sprawca wybija szybę i wchodzi do wnętrza sklepu, sięga po komputer i wynosi go na zewnątrz. Mimo, iż na nagraniu nie widać bezpośrednio twarzy mężczyzny, to być może znajdą się osoby, które rozpoznają osobę podejrzewaną o kradzież z włamaniem.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa można przekazywać osobiście – bezpośrednio w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 73 134 24 lub mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl


Policjanci gwarantują anonimowość informatorom.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ols #3072293 6 sie 2021 15:35

    "Wszedł do sklepu razem z szybą i ukradł komputer." Czy "szyba" to jakaś ksywka? Może jednak to jakiś szklarz i wszedł z szybą, którą miał gdzieś zamontować? No i ukradł komputer czy sprzęt za 30tys zł?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz