Policja nadal szuka 34-letniego Gwidona Waszkiewicza. Znamy nowe informacje

2021-07-29 16:30:49 (ost. akt: 2021-07-29 16:43:25)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania zaginionego 34-letniego Gwidona Waszkiewicza. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. Zaginiony ostatni raz był widziany 21 lipca 2021 roku w sklepie w m. Bartążek.
Gwidon Waszkiewicz opuścił swoje miejsce zamieszkania 19 lipca tego roku około godziny 17:00. Z policyjnych ustaleń wynika, że 34-latek chciał dostać się do Dobrego Miasta w celu podjęcia pracy. Niestety, od tej informacji kontakt z zaginionym się urwał. Policja w imieniu rodziny i bliskich zwraca się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny.

Zaginiony może mieć przy sobie uszkodzony telefon komórkowy, dokumenty tożsamości oraz czarną torbę z białymi wstawkami z napisem NIKE. 34-latek zabrał ze sobą kilka ubrań, które może mieć aktualnie na sobie: krótkie ciemne spodenki z zielonymi wstawkami, krótkie czarno-białe spodenki typu moro, długie ciemne spodnie, koszulka czarna, koszulka ciemno-zielona i moro, buty białe długie do kostek z niebieskim napisem NIKE. Może być ubrany w czarną bluzę z kapturem.

Gwidon Waszkiewicz posiada sylwetkę smukłą, wysoki 182 cm wzrostu, włosy czarne – może mieć zarost w postaci brody i wąsów w kolorze czarno-rudym.

WAŻNE


Z najnowszych policyjnych ustaleń wynika, że 34-latek 21 lipca w godzinach porannych był widziany w sklepie w m. Bartążek, gdzie następnie oddalił się w nieznanym kierunku.

Wszystkie osoby, które mają informację na temat miejsca przebywania zaginionego mężczyzny, proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Najlepszą formą przekazania informacji na temat zaginionego będzie skontaktowanie się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze pod numerem tel. 603 396 125.

Źródło: KMP Olsztyn

Fot. KMP Olsztyn

Fot. KMP Olsztyn

Fot. KMP Olsztyn