Roboty drogowe – zamknięcie odcinkowe Al. Piłsudskiego od 7 sierpnia 2021 r.

2021-07-29 15:00:00 (ost. akt: 2021-07-29 15:48:35)   Artykuł sponsorowany
Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura - Polimex-Mostostal - Trakcja jako Generalny Wykonawca inwestycji „Rozbudowa linii tramwajowych w Olsztynie”, informuje, że:
planowane na najbliższy weekend zamknięcie Al. Piłsudskiego na odcinku od ul. Głowackiego do ul. Mazowieckiego (dawna Obiegowa) zostaje przełożone na 07 / 08 sierpnia br. w nocy, czyli opóźniając rozpoczęcie tych robót o jeden tydzień, planuje się wprowadzić następujące zmiany w organizacji ruchu w mieście:
zamknięcie Al. Piłsudskiego od ul. Głowackiego do ul. Mazowieckiego (dawna Obiegowa).
Zmiany w organizacji ruchu przewidują objazd do ul. Kościuszki ulicami: Mazowieckiego (dawna Obiegowa) i Żołnierską. Przez teren budowy Wykonawca zapewni dojazd do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i dla mieszkańców ulic: Grotha, Narutowicza oraz Kościńskiego od Al. Piłsudskiego z kierunku ul. Dworcowej i Mazowieckiego (dawna Obiegowa). Wyjazd z osiedla będzie się odbywał poprzez ul. Grotha do Al. Piłsudskiego przy skrzyżowaniu z ul. Mazowieckiego.
Objazd do ul. Kościuszki i ul. Głowackiego dla pojazdów jadących już Al. Piłsudskiego od strony ul. Dworcowej został wyznaczony ulicami Mazowieckiego (dawna Obiegowa) i Żołnierską.
Jednocześnie na ul. Sikorskiego na skrzyżowaniu z ul. Mazowieckiego (dawna Obiegowa) - Pstrowskiego zostanie wyznaczony dodatkowy lewoskręt, przez co powstanie możliwość skrętu w lewo z dwóch pasów, a pozostanie jeden pas w relacji na wprost. Aby uniknąć przejazdu po wąskiej ulicy Żołnierskiej dla pojazdów jadących od strony ulicy Sikorskiego zalecany jest objazd w lewo w ulicę Pstrowskiego i dalej do ul. Kościuszki i ul. Głowackiego.
Przepraszamy za czasowo wprowadzone utrudnienia, ich celem jest przebudowa tych dróg.

Obrazek w tresci

Obrazek w tresci


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. MeinKleinAllenstein #3072923 15 sie 2021 23:57

    Nawet jak ktoś jest przeciwny tramwajom, to dzięki nim odświeżona zostanie tragicznie zaniedbana infrastruktura na Piłsudzkiego i Wyszyńskiego. Szczególnie przejeżdżając przez tą ostatnią ma się nagłą chęć wyjechania i nie wracania do tej dziury.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Artur Dulęba #3072381 8 sie 2021 10:31

    Już barany zrobiły sobie objazd do Pisudskego przez ulicę Grotha,, dziś jest niedziela a ruch od godziny 6-tej jakby przyjechalii na. zakupy do jedynego sklepu Lewiatan czynnego w mieście,a co to będzie w poniedziałek?nie chcę nawet myśleć,, miał być dojazd dla mieszkańców a zrobiła się obwodnica, postawcie barany ograniczenie do 50-ciu bo będzie tragedia,, gratulacje również dla tego barana co to wymyślił,Pojeby.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz