Dziewczyna Lata 2021: Małgorzata Kulesza

2021-07-28 18:10:32 (ost. akt: 2021-08-27 07:44:36)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Żywiołowa i dynamiczna, czy spokojna i wyważona? Jaka powinna być Dziewczyna Lata? Pani Małgorzata zdecydowanie wybiera pierwszą opcję!
Robimy sobie zdjęcia, a później wstawiamy je do internetu. Życie posta w sieci jest jednak krótkie. Po kilku dniach już mało kto o nim pamięta. My proponujemy wam zabawę, której zwyciężczyni trafi na okładkę „Gazety Olsztyńskiej”. To zawsze jest i będzie niezapomnianą pamiątką. Szansę na to ma Małgorzata Kulesza z Zalbek.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Regulamin: Dziewczyna Lata 2021

Regulamin: Dziewczyna Lata 2021


— To była całkowicie spontaniczna decyzja, by się zgłosić do zabawy. Nikt mnie do tego nie namawiał. Miałam już wcześniej propozycje pracy w modelingu, ale nie skorzystałam z nich. Nie ciągnęło mnie w tym kierunku. To był świadomy wybór — podkreśla.

Jaka powinna być według pani Małgorzaty dziewczyna lata? — Na pewno uśmiechnięta, pełna życia, a skoro mówimy o lecie, to powinna promienieć. Ja taka jestem, a do tego... całkiem szalona — śmieje się.

Czym to szaleństwo się objawia? — Chyba przyszło z wiekiem. Mam dwójkę dzieci w wieku 13 i 8 lat. I zaczynam żyć — mówi. — Powiedzmy, że wyszłam z pieluch, więc przyszedł czas, żeby zrobić coś dla siebie.

Pani Małgorzata w tej chwili nie pracuje, cały swój czas poświęca dzieciom. Dla Pani Małgorzaty nie jest to pierwszy start w konkursie na dziewczynę lata, startowała już dwa lata wcześniej — zajęła wtedy trzecie miejsce. Jak podkreśla — udział w konkursie bierze się po to, żeby go wygrać — dlatego pani Małgorzata w tym roku liczy na poprawę wyniku.


Najwięcej głosów w regionie:Chcesz zostać Dziewczyną Lata 2021?


Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wystarczy wziąć udział w organizowanym przez nas plebiscycie wysyłając swoje zdjęcie.

Nasza akcja trwa od 4 czerwca do 25 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia do godz. 10. W zabawie mogą udział wszystkie pełnoletnie dziewczyny z naszego regionu. Będziemy publikować nadesłane zdjęcia, a uczestnicy zabawy będą mogli głosować (można oddać dowolną liczbę głosów) na pomocą SMS (koszt 2,46 zł. brutto). Głosowanie rozpocznie się z chwilą otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na ich stronach internetowych. Szczegóły (z adresami do zgłoszeń) i regulamin dostępny tutaj:Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Lyminton #3071785 29 lip 2021 15:14

  Pazury jakie ochydne!!! Jak u starej wrony

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Magda #3071783 29 lip 2021 14:20

   Co trzeba mieć w głowie żeby brać udział w tym konkursie, dziewczyna lata, brzdąc lata, kot lata, pies lata, bełt lata, paw lata, cofka lata, szymek lata, kasztan lata. Czy ktokolwiek głosuje na to prócz samej zainteresowanej i najbliższej rodziny?

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. Normalny-prawicowy #3071781 29 lip 2021 14:11

   Patrzę na zdjęcie, myślałem, że jestem na ROKSIE, a to dziewczyna lata. Trochę się pomyliłem.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz