In-Grid dziś zaśpiewa na Warmii. Wystąpi na Dniach Biskupca

2021-07-24 12:05:04(ost. akt: 2021-07-24 12:25:06)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Po raz 25 w Biskupcu będzie można wziąć udział w grach, spotkaniach, sportach, wydarzeniach kulturalnych i koncertach. Na Dniach Biskupca wystąpi też Afromental i In-Grid.
Dni Biskupca to największa miejska letnia impreza w gminie Biskupiec. Tradycyjnie już Dni Biskupca to uroczystość dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy będąca okazją do wspólnej zabawy i obcowania z kulturą. Co roku miasto odwiedzają artyści znani z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. W sobotę na scenie pojawi się m.in In-Grid i Afromental.

SOBOTA, 24 lipca

Drugi dzień upłynie pod znakiem zmagań sportowych, konkursów i muzycznej zabawy. O godz. 9:30 singla na kortach Neotherm rozegrają tenisiści. Szczegóły {tutaj}. Natomiast o godz. 10 w Czerwonce rozegrany zostanie turniej piłki nożnej (zapisy: Krzysztof Cieślak, tel. 693050217), o tej samej godzinie na wodach Dadaju rozpocznie się I edycja Warmińsko-Mazurskiej Ligi Spinningowej. Szczegóły {tutaj}.

Od godz. 11 również na jeziorze Dadaj odbywać się będą Regaty Żeglarskie. Sportowcy będą walczyć o Puchar Burmistrza Biskupca.

Od godz. 15 na placu apelowym w byłej jednostce wojskowej przygotowana będzie rodzinna strefa rozrywki z darmowymi atrakcjami dla dzieci, a także stoiska handlowe i gastronomiczne. O godz. 18 rozpocznie się koncert lokalnych młodych artystów, którzy zaprezentują swój talent publiczności czekającej na koncert gwiazd. Następnie tanecznym krokiem na scenę wkroczy zespół Karola Tomczaka, który zaprezentuje pokaz taneczno-muzyczny nowej formy tańca BaDaS. Następnie na dużej scenie zobaczymy wywodzący się z Olsztyna zespół Afromental. Najbardziej rozpoznawalną gwiazdą tegorocznych Dni Biskupca będzie z pewnością In-Grid – włoska piosenkarka, autorka takich hitów jak: „Mamma mia” i „Tu es foutu”.


NIEDZIELA, 25 lipca

Od godz. 9:30 na kortach Neotherm ostatnie turnieje rozegrają tenisiści. Następnie tradycyjnie zapraszamy na plażę Słoneczny Brzeg w Rukławkach. Tam od godz. 10 na wodach Dadaju zmagać się będą uczestnicy spinningowych zawodów wędkarskich, a na plaży rozpocznie się mini turniej piłki nożnej dla rodzin. Szczegóły dtyczące turnieju {tutaj}. O godz. 11 w regatach ponownie wystartują żaglówki. Natomiast o godz. 12 w Parku Miejskim bieg rozpoczną zawodnicy „Grand Prix Biskupieckiego Lata”.

Tego dnia nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Od godz. 12 będą mogły wziąć udział w animacjach, a także pobawić się na dmuchańcach. O godz. 14 rozpocznie się spektakl w wykonaniu Teatru Katarynka. Będzie to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem.