Konfederacja w Olsztynie. Co Krzysztof Bosak może zaproponować mieszkańcom Warmii i Mazur?

2021-07-20 20:51:54(ost. akt: 2021-07-20 20:20:29)
Krzysztof Bosak w Olsztynie

Krzysztof Bosak w Olsztynie

Autor zdjęcia: Karol Grosz

Wakacje z Konfederacją to program, podczas którego liderzy najbardziej prawicowej partii w Polsce jeżdżą po Polsce i ogłaszają swój program. Dzisiaj dotarli do Olsztyna. Zapytaliśmy posła Krzysztofa Bosaka co zrobi dla Olsztyna, co odpowiedział?
Podczas wystąpienia liderów Konfederacji na Starym Mieście w Olsztynie mogliśmy usłyszeć hasła odnoszące się do całej Polski, jednak nas — mieszkańców Olsztyna najbardziej interesuje nasz region. Zapytaliśmy Krzysztofowa Bosaka, kandydata Konfederacji na urząd prezydenta RP w ubiegłych wyborach, co jego opcja polityczna jest w stanie zaoferować Olsztynowi.

— Staramy się mówić o sprawach lokalnych. Dla przykładu: podczas naszego wystąpienia w Ostródzie mówiliśmy o redukcji nakładów na WOPR. Mówimy też o DK 16, sam nią tutaj przyjechałem i widzę jak trudno jest się nią poruszać kiedy cała trasa jest rozkopana a nawigacja prowadzi nas nie tam gdzie powinna. Jest to ogromne utrudnienie, a więc postulujemy żeby przyspieszyć remont DK 16. Inne postulaty lokalne to jest rola naszych lokalnych liderów, którzy podczas naszych wystąpień wygłaszają swoje postulaty. Chcemy kontaktu z naszymi sympatykami, spotykamy się z nimi dopóki jest zaangażowanie. Spotykamy się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych sympatyków, dlatego wydłużyliśmy naszą trasę z tygodnia aż do miesiąca i tygodnia — mówi Krzysztof Bosak dla "Gazety Olsztyńskiej".

Fot. Karol Grosz

O tym, jak przebiegało spotkanie liderów Konfederacji z sympatykami, o interwencji policji wobec aktywistek z tęczowymi flagami, oraz o tym, czy Konfederacja planuje rozmawiać z Prawem i Sprawiedliwością przeczytacie jutro w "Gazecie Olsztyńskiej".

Karol Grosz

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Piotrek #3071309 21 lip 2021 08:34

  Wspaniałe spotkanie. Czekam aż dotrze do ludzi, że stado wilków prowadzi nas na rzeź. Wszystkim zwolennikom popisu polecam zapamiętać mój komentarz jak za parę lat obudzą się w ekokomunie, gdzie chlebek będzie kosztował 30zł na dzisiejszą wartość pieniądza bo zabiją transport i będą go zajadać przy świeczkach gdy prąd tak wywali do góry a to dzięki komu? Dzięki tym rządom i ue, która miała być wspólnotą gospodarczą a nie polityczną. Róbmy coś póki jeszcze możemy nim będzie za późno

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. neuropteryx #3071295 21 lip 2021 07:21

   Dlaczego każdy nazista (który ma włosy) zaczesuje je do tyłu?

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   1. grand #3071288 20 lip 2021 23:07

    Witamy konfederastę i konfederastów w Olsztynie

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) odpowiedz na ten komentarz