Hanna Kowalewska z Nidzicy kolejną kandydatką do tytułu ,,Dziewczyna Lata 2021"

2021-07-19 08:52:14 (ost. akt: 2021-07-23 13:00:51)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Hanna Kowalewska to kolejna kandydatka do tytułu Dziewczyny Lata w powiecie nidzickim. Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Hania Kowalewska dowiedziała się o konkursie z Facebook'a ,,Naszej Gazety Nidzickiej". Już w przeszłości brała udział w naszym plebiscycie, wspomina to bardzo pozytywnie i chciała to powtórzyć. Wolny czas spędza aktywnie. Lubi pływać z synem, który jest czterokrotnym mistrzem. Nasza kandydatka uwielbia również w wolnym czasie zajmować się kwiatami, obrazami oraz zwierzętami.

Tylko raz w roku jest okazja, żeby pokazać swój wdzięk i urodę i zdobyć tytuł Dziewczyny Lata. Dlatego, drogie panie, nie przegapcie tej okazji!

Do zabawy zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jeśli czujesz się młoda, to to, ile masz lat, nie ma najmniejszego znaczenia! Najważniejsze, że czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem.

Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas. Czekamy na nie.

Jak się zgłosić:
Wystarczy wysłać maila na adres nidzica@gazetaolsztynska.pl. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
* zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku i danych osobowych na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu,
* imię i nazwisko kandydatki, miejscowość
* numer telefonu do kontaktu,
* zdjęcie (do 5 MB)
* w temacie e-maila należy wpisać: Dziewczyna lata 2021.

Regulamin: kliknij TUTAJ