Noc Sushi w Olsztynie

2021-07-15 14:01:14 (ost. akt: 2021-07-15 14:04:35)
W czwartek 22 lipca restauracja KOKU Sushi zaprasza na Noc Sushi. To będzie najbardziej zakręcony wieczór tych wakacji! Jego zasady są proste: płacisz raz i jesz, ile chcesz. Start już od godziny 19.00.
Ile kawałków sushi jest w stanie pomieścić jeden sushilovers? Już nie musisz zgadywać! Przekonaj się o tym podczas pierwszej olsztyńskiej Nocy Sushi. Wejściówki w cenie 50 zł (przedsprzedaż) lub 55 zł (w dniu imprezy) dostępne są w lokalu przy ulicy Górnej 1.

– Warto się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Nasi sushi masterzy zaserwują swoje popisowe rolki, będzie też można spróbować większości dań z karty menu, a także na żywo podpatrzeć, jak pracują kucharze. To więc nie lada gratka dla wszystkich miłośników kuchni japońskiej. Gwarantujemy pyszne jedzenie i doskonałą zabawę przy najlepszym sushi w mieście. Serdecznie zapraszamy – zachęca szef kuchni, Kamil Byliński.

Podczas Nocy Sushi potrawy będą dostępne w formie bufetu. Każdy uczestnik otrzyma swój talerz i możliwość nieograniczonych dokładek przez 45 minut. Napoje oraz alkohol będą natomiast dostępne w standardowej ofercie zgodnie z menu restauracji.

Noc sushi to cykliczna impreza organizowana przez KOKU Sushi – największą sieć sushi barów w kraju. W tym roku odbędzie się równolegle w kilku miastach Polski, m.in. w Głogowie, Jastrzębiu Zdrój, Nowej Soli, Stargardzie, Bydgoszczy, Gnieźnie, Łodzi Retkinia czy w Słupsku.

Więcej szczegółów można szukać na Facebooku KOKU Sushi Olsztyn


Obrazek w tresci

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD