Paweł Sobolewski nie jest już trenerem Mazura

2021-07-15 08:29:20 (ost. akt: 2021-07-24 10:33:25)

Autor zdjęcia: MKS Mazur Ełk/FB

PIŁKA NOŻNA || Paweł Sobolewski nie jest już trenerem MKS Mazura Ełk. Klub poinformował o tym fakcie w środę (14 lipca) poprzez własne media społecznościowe. To zaskakująca sytuacja dla wielu fanów ełckiego klubu.
Informacja o zakończeniu współpracy między Mazurem i Pawłem Sobolewskim może być dużym rozczarowaniem dla sympatyków MKS-u. Wyniki dowodzonej przez niego młodej kadry Mazura w forBET IV Lidze na pewno nie dawały podstaw do negatywnego "sportowego" rozliczenia wychowanka naszego klubu i legendy ekstraklasowej Korony Kielce.

Sobolewski objął posadę trenera seniorów Mazura rok temu. Póki co nie wiadomo, jakie były okoliczności rozstania trenera z MKS-em, podobnie jak i nie znamy jeszcze nazwiska jego następcy. Na koniec tego sezonu MKS Mazur Ełk zajął 10. miejsce w forBET IV Lidze.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jolsky #3070994 15 lip 2021 10:12

    Skrajną głupotą było wyrzucanie trenera Kołłątaja który poskładał zespół po spadku z 3 ligi i osiągał w miare przyzwoite wyniki.Nie wiem co skłoniło prezesa do podjęcia takiej decyzji ? Znane nazwisko nowego trenera czy wspólna gra jeszcze z czasów juniorskich ? Teraz mamy to co mamy ,a trener Kołłataj na pewno dalej by prowadził zespół z nie gorszym rezultatem

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz