Prenumerata za zdjęcie. Jezioro Żbik w Olsztynie

2021-07-10 09:06:08(ost. akt: 2021-07-09 15:56:22)
Jezioro Żbik w Olsztynie

Jezioro Żbik w Olsztynie

Autor zdjęcia: Pani Lidia/ czytelniczka GO

Czekamy na wasze zdjęcia z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Czekamy po prostu na zdjęcia pokazujące piękno Warmii i Mazur, bo przecież Olsztynek, choć przynależy do powiatu olsztyńskiego, to są to jednak historyczne Mazury.
Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Gazety Olsztyńskiej”.

Co trzeba zrobić?


Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na gazetaolsztynska.pl i w „Naszym Olsztyniaku”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Dzisiaj prezentujemy Jezioro Żbik w Olsztynie. Jego autorka otrzyma od nas bezpłatny dostęp do e-wydania Gazety Olsztyńskiej.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy je podpisać: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Alicja Kowalczyk

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ja. #3070676 10 lip 2021 09:56

    To jest jezioro Tyrsko zwane Żbik ponieważ jego właścicielem był niejaki Żbik. Kiedyś mówiono: " Jezioro Żbika". To samo z jeziorem Redykajny, to dawne jezioro Kuśpiela.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. Pppppppppp #3070670 10 lip 2021 09:28

    To NIE jest jezioro Żbik. To jest jezioro TYRSKO. Żbik jest niedaleko w lasku. Wygląda jak bagno.

    odpowiedz na ten komentarz