[FOTOMIGAWKA] Jak upadły, tak leżą. Olsztyńskie hulajnogi wolą pozycję horyzontalną?

2021-07-06 17:08:29 (ost. akt: 2021-07-06 16:37:20)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W ciągu ostatnich tygodni wiele osób skarżyło się na hulajnogi miejskie, które ludzie potrafią zostawić dziwnych miejscach. Tym razem hulajnogi „odpoczywają” po długiej podróży.
Ciągle potykamy się o hulajnogi pozostawione na środku ścieżki lub chodnika. W skrajnych przypadkach są porzucane na poboczu drogi. Pozostawienie ich w takim miejscu może stwarzać zagrożenie ruchu, jednak sporo osób o tym zapomina. Mimo przewidzianych kar dla nieodpowiedzialnych użytkowników sprzętu, takie widoki należą już do codzienności.

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ols #3070478 7 lip 2021 10:13

    Chyba Warszawa ma zacząć zbierać hulajnogi i nakładać mandaty na operatorów. Można? Można.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. ToraTora #3070462 6 lip 2021 22:39

    Tramwaje, Urania i niewydarzone przetargi tak bardzo absorbują ludzi z ratusza, że NIEDASIZM olsztyński ekspresowo rozwija się i ma się super. Na takie banały nie ma czasu, NIE da się tego zmienić. Nie wspomnę już o kilku małoznaczących drogach, gdzie Primo: jedzie się 5 km/godz aby nie połamać zawieszenia, Secundo: przy takiej prędkości KAŻDE auto zanieczyszcza co się da, Tercio: zdaje się, że płacimy podatki, zatem MOŻEMY oczekiwać poprawy w różnych kwestiach - nawet jeśli panu prezydentowi wydaje się ona duperelna. Ale, ale zapomniałem - NIE DA SIĘ. Panie prezydencie od siedmiu boleści, może kiedy w ramach stawiania wszystkiego z powrotem na nogi przestaniemy płacić te podatki, może wtedy będzie pan zauważał wiecej?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz