Prenumerata za zdjęcie. Jezioro Skanda w Olsztynie

2021-07-03 09:27:22(ost. akt: 2021-07-03 09:32:19)
Lato 2021 nad  jeziorem Skanda w Olsztynie

Lato 2021 nad jeziorem Skanda w Olsztynie

Autor zdjęcia: Roman Gierej

Czekamy na wasze zdjęcia z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Czekamy po prostu na zdjęcia pokazujące piękno Warmii i Mazur, bo przecież Olsztynek, choć przynależy do powiatu olsztyńskiego, to są to jednak historyczne Mazury.
Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Gazety Olsztyńskiej”.


Co trzeba zrobić?


Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na gazetaolsztynska.pl i w „Naszym Olsztyniaku”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Dzisiaj prezentujemy jezioro Skanda w Olsztynie. Roman Gierej na swoim zdjęciu uchwycił wypoczywających olsztynian podczas jednego z upalnych dni. Jego autor otrzyma od nas bezpłatny dostęp do e-wydania Gazety Olsztyńskiej.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy je podpisać: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Alicja Kowalczyk

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. frost #3070182 3 lip 2021 16:47

    Trzeba było zrobić zwiad po krzakach otaczających jezioro i ścieżkach dojścia od Kolonii Mazurskiej, można też pochodzić po lesie wokół jeziora. Wtedy redaktory zrozumieją dlaczego w języku mieszkańców osiedla, jezioro nosi nazwę Jezioro Skandal.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz