Dziewczyna Lata 2021: Emilia Sypniewska

2021-07-01 15:03:12(ost. akt: 2021-08-27 07:47:39)
Emilia Sypniewska, kandydatka do tytułu Dziewczyny Lata 2021

Emilia Sypniewska, kandydatka do tytułu Dziewczyny Lata 2021

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Emilia Sypniewska to kolejna kandydatka do tytułu Dziewczyny Lata 2021 z powiatu olsztyńskiego. Zgłoś się do naszego plebiscytu i zdobądź tytuł Dziewczyny Lata. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Kto nie kocha lata i wakacji? Tylko łapać za aparat i uwieczniać chwile, którymi teraz możesz podzielić się z nami, biorąc udział w konkursie o tytuł Dziewczyny Lata 2021. Nie pozwól, aby Twoje wakacyjne zdjęcia przepadły w zapomnienie. Nieważne, czy spędzasz urlop na bezludnej wyspie, czy we własnym ogródku — zawsze warto uwiecznić swój letni wizerunek i wygrać pamiątkę — gazetę z własnym zdjęciem na okładce!
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Regulamin: Dziewczyna Lata 2021

Regulamin: Dziewczyna Lata 2021


Przed wami kolejna kandydatka z powiatu olsztyńskiego. Emilia Sypniewska z Olsztyna właśnie kończy studia na kierunku logopedia. Jej pasją jest fotografia, w wolnych chwilach oddaje się również drugiej pasji - literaturze.

Bardzo lubię czytać książki, w szczególności wiersze. Sama również je piszę — przyznaje nasza kandydatka.

Do Plebiscytu Dziewczyna Lata 2021 zgłosiła się, ponieważ spodobał się jej pomysł na wakacyjnej zabawy.

Zauważyłam w internecie informację o konkursie i pomyślałam sobie, że wakacje to dobry czas na relaks. Dlatego uznałam, że fajnie by było wziąć udział w konkursie i spróbować swoich sił w tej letniej zabawie — mówi Emilia Sypniewska.


Najwięcej głosów w regionie:


Chcesz zostać Dziewczyną Lata 2021?


Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wystarczy wziąć udział w organizowanym przez nas plebiscycie wysyłając swoje zdjęcie.

Nasza akcja trwa od 4 czerwca do 25 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia do godz. 10. W zabawie mogą udział wszystkie pełnoletnie dziewczyny z naszego regionu. Będziemy publikować nadesłane zdjęcia, a uczestnicy zabawy będą mogli głosować (można oddać dowolną liczbę głosów) na pomocą SMS (koszt 2,46 zł. brutto). Głosowanie rozpocznie się z chwilą otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na ich stronach internetowych. Szczegóły (z adresami do zgłoszeń) i regulamin dostępny tutaj: