Chłopiec z Rajdu Polski odnaleziony! Teraz czeka go nagroda

2021-06-23 09:44:09(ost. akt: 2021-06-23 10:31:18)

Autor zdjęcia: -

Najwierniejszy kibic motosportu w Polsce ma na imię Staś i ma 6 lat. Chłopiec tak bardzo chciał obejrzeć finisz Rajdu Polski, że leżał na asfalcie pod ekranami zakrywającymi widowisko niedostępne dla kibiców.
Przypomnijmy. Finisz wyścigu odbył się w atmosferze skandalu. Na mazurskich drogach szutrowych zmagania kierowców z całego świata obserwowało kilku kibiców. Finał imprezy w stolicy był niemal niemożliwy do obejrzenia na żywo. Internet obiegło zdjęcie chłopca, który położył się na asfalcie, żeby spod czarnych osłon obejrzeć przejazd zawodników ulicami stolicy. W sieci zawrzało.


Robert Hundla, jeden z kierowców biorących udział w 77. Rajdzie Polski, postanowił poszukać chłopca, który mimo zakazu oglądał wyścig. Sportowiec nie zgadzał się z decyzją organizatorów o braku publiczności i chce zrekompensować małemu kibicowi trudne warunki oglądania wyścigu. Dziś Robert Hundla w mediach społecznościowych poinformował, że odnalazł chłopca i zamierza go odpowiednio nagrodzić.


Kierowca szukuje dla chłopca "niespodziankę", której na razie nie chce zdradzać, jednak jest już po rozmowie z rodzicami Stasia i nie kryje swojego zadowolenia z odnalezienia wiernego kibica.

kg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mentor #3069374 23 cze 2021 12:11

    Ta fota i cała sytuacja to WIELKI HIT!!!!!! Szacun dla Pana Roberta

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz