Prenumerata za zdjęcie

2021-06-19 09:00:51(ost. akt: 2021-06-19 09:03:38)
Wiosna pełna kwiatów w “Parku przyszłych Medyków” przy Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

Wiosna pełna kwiatów w “Parku przyszłych Medyków” przy Szkole Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

Autor zdjęcia: Nauczyciele bibliotekarze ze Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie

Czekamy na wasze zdjęcia z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego. Czekamy po prostu na zdjęcia pokazujące piękno Warmii i Mazur, bo przecież Olsztynek, choć przynależy do powiatu olsztyńskiego, to są to jednak historyczne Mazury.
Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?

Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na gazetaolsztynska.pl i w „Naszym Olsztyniaku”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Dzisiaj prezentujemy zdjęcie Internatu Szkoły Policealnej im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie, które przysłali nam nauczyciele bibliotekarze pracujący w szkole. Jego autorzy otrzymają od nas bezpłatny dostęp do e-wydania Gazety Olsztyńskiej.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: redakcja@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy je podpisać: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Alicja Kowalczyk