I ty możesz mieć kawałek Uranii przy sobie!

2021-06-16 16:05:47(ost. akt: 2021-06-16 09:05:58)
Podopieczni Fundacji Przyszłość dla Dzieci w hali Urania

Podopieczni Fundacji Przyszłość dla Dzieci w hali Urania

Autor zdjęcia: Fot. Arek Stankiewicz

Na niejednej budowie wszystko zaczyna się od... burzenia. „Urania”, w której murach zapisał się kawał historii miasta i regionu, także za chwilę zniknie, by zmienić się nie do poznania. Zatrzymaj sobie kawałek historii i stwórz z nami nową, budując zdrową przyszłość 455 chorych i niepełnosprawnych maluchów.
Na niejednej budowie wszystko zaczyna się od... burzenia. „Urania”, w której murach zapisał się kawał historii miasta i regionu, także za chwilę zniknie, by zmienić się nie do poznania.

Bardzo wierzymy, że wkrótce zniknie też przynajmniej część problemów, z którymi mierzą się mali podopieczni Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Ci, których spokojne dzieciństwo w gruz obróciły choroby i cierpienie.
Mamy nadzieję, że pomożesz naszym dzieciakom w budowaniu ich przyszłości. Że ten gruz, który każdego dnia wspólnie z rodzicami i terapeutami porządkują, pomożesz zamienić w cegły, które złożą się na fundament szczęśliwego i zdrowego życia.

Nie wierzysz, że potrafisz? Zapewniamy: niczym Jędrzej Gruszczyński masz w sobie MOC, która daje dzieciom siłę do działania!

Kliknij w link i zawalcz o krzesełko, lampę, czy swój kawałek podłogi!