Przedszkolaki z MP "Słoneczna Ósemka" — Chrońmy naszą planetę!

2021-06-14 09:01:17 (ost. akt: 2021-06-14 09:01:53)

Autor zdjęcia: Marlena Zarzecka

Wierzymy, ze dzięki kształtowaniu, od najmłodszych lat, świadomości ekologicznej i czynnej postawy opiekuńczej wobec przyrody, będziemy w stanie uchronić naszą planetę.
Dzieci z MP "Słoneczna Ósemka" w Ełku poruszały temat ochrony środowiska. Rozmawialiśmy o wodzie, jej znaczeniu dla ludzi, roślin i zwierząt. Wykonywaliśmy także wodne eksperymenty. Ustaliliśmy jak należy postępować, aby nasza planeta była bezpieczna. Naszym "Biedronkom" nie są obce zagadnienia segregacji śmieci i pojęcie recyklingu. Dzieci z naszej grupy wraz z rodzicami angażują się w akcje proekologiczne i biorą udział w konkursach o tejże tematyce. Dzięki temu do naszej sali trafiła m.in. ekogra, która dała dzieciom wiele radości.

Wierzymy, ze dzięki kształtowaniu, od najmłodszych lat, świadomości ekologicznej i czynnej postawy opiekuńczej wobec przyrody, będziemy w stanie uchronić naszą planetę.

mat. nadesłany


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MarlenaZarzecka

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monia989 #3068698 14 cze 2021 09:25

    Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika090

    odpowiedz na ten komentarz