Pędził ulicą Śliwy w Olsztynie, staranował barierki i uciekł z miejsca zdarzenia [ZDJĘCIA,VIDEO]

2021-06-11 16:14:25 (ost. akt: 2021-06-14 12:47:55)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Trwają utrudnienia w ruchu na ul. Śliwy w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Toyoty z dużą prędkością najechał na krawężnik, uderzył w barierki i uszkodził dwa pojazdy.
Utrudnienia w ruchu na ul. Śliwy potrwają jeszcze kilka godzin. Póki co nie wiemy kto był kierowcą Toyoty. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia.

Fot. Zbigniew Woźniak

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Toyoty z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad autem a potem zjechał na przeciwległy pas ruchu i ostatecznie najechał na krawężnik. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia dwóch innych pojazdów. Kierowca wraz z pasażerami oddalili się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb. Jeden z nich został ujęty przez świadków zdarzenia i przetransportowany do szpitala. Trwają czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności zdarzenia — mówi st. sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

kg2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD