Kierowca odpowie za posiadanie amfetaminy

2021-06-10 14:01:00(ost. akt: 2021-06-10 13:29:49)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniemu mieszkańcowi powiatu braniewskiego, którego zatrzymali policjanci. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę. Z miejsca interwencji kierowca trafił wprost na komendę, gdzie usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji.
W środę (09.06) policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców Braniewa. Po godz. 11:00 funkcjonariusze zwrócili uwagę na pewien pojazd przemieszczający się ulicami miasta. Za kierownicą siedział 27-latek, a razem z nim podróżował młody pasażer. Policjanci przystąpili więc do kontroli pojazdu i osób. Podczas tej czynności funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy, a sprawą zajęli się kryminalni. Jeszcze tego samego dnia, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci ustalili, że zabroniona substancja należała do 27-latka. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monia989 #3068503 11 cze 2021 15:50

    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika

    odpowiedz na ten komentarz