Tu nagrodą jest szczepionka

2021-06-10 14:50:04(ost. akt: 2021-06-10 14:25:15)

Autor zdjęcia: pixabay

Niektóre samorządy płacą już swoim mieszkańcom za szczepienie się przeciwko Covid-19. Inne chcą — zamiast do kieszeni — odwoływać się ich rozumu. Jednak każdy sposób jest dobry, bo celem jest nasze wspólne dobro.
Tak jak jeszcze niedawno brakowało szczepionek, żeby się zaszczepić przeciwko Covid-19, tak teraz jest coraz mniej chętnych do zaszczepienia się. Jak przekonać niezdecydowanych? Niektórzy sięgają po stary i sprawdzony argument, czyli kasę. Burmistrz Kuźni Raciborskiej chce dawać swoim mieszkańcom za szczepienia 200 zł. W pierwszej kolejności pieniądze otrzymają te osoby, które już się zaszczepiły. Cała akcja ma kosztować gminę około 60 tys. zł.

— Mam nadzieję, że to zadziała. Nie mam możliwości przymuszania, ale gdybym miał, to bym przymusił do szczepień — powiedział Paweł Macha na antenie Radia 90.

Szczepienia są dobrowolne i wszystko co dziś ...

Zostało jeszcze 85% treści artykułu.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Insomnia #3068362 10 cze 2021 15:14

    Jakie to żenujące i upadlające by nachalnie i podstępnie namawiać ludzi do udziału w eksperymencie medycznym. Spróbujcie się wykupić polisę na życie po tych zastrzykach, a usłyszycie moje słowa od towarzystwa ubezpieczeniowego.

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz