Oferta Banków Spółdzielczych z Grupy BPS dla małych i średnich firm

2021-06-11 06:00:00 (ost. akt: 2021-06-11 08:50:21)
 W Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS przedsiębiorcy znajdą usługi bankowe dostosowane do swojej działalności.

W Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS przedsiębiorcy znajdą usługi bankowe dostosowane do swojej działalności.

Nowoczesne rozwiązania finansowe, partnerskie relacje, możliwość negocjacji warunków współpracy – na to mogą liczyć przedsiębiorcy w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS. Dzięki temu prowadzenie działalności staje się prostsze.
Banki Spółdzielcze z Grupy BPS to instytucje finansowe dysponujące wyszkoloną kadrą, rozwiązaniami organizacyjnymi i nowoczesnymi technologiami. W swojej ofercie mają wszystko, czego może potrzebować przedsiębiorca, by zapewnić swojej firmie bieżące funkcjonowanie i rozwój. Od bezpiecznego i wygodnego zarządzania kontem bankowym za pomocą smartfona po płatności mobilne telefonem. Kredyty obrotowe zapewnią finansowanie bieżącej działalności i w razie konieczności poprawią płynność firmy, a kredyty inwestycyjne na jasnych warunkach sfinansują jej dalszy rozwój. Banki Spółdzielcze oferują też dostęp do wymiany walut, programów wspieranych funduszami europejskimi, gwarancji BGK oraz usług leasingu i faktoringu.

Gwarancje drogą do tańszego kredytu
W wybranych Bankach Spółdzielczych Grupy BPS przedsiębiorcy mogą skorzystać z gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego. Oprócz gwarancji KFG czy COSME, dostępne są też specjalistyczne gwarancje dla przedsiębiorców z sektora rolnego, przetwórczego, kreatywnego i kultury oraz spełniających założenia innowacyjności. Dodatkową zachętą do skorzystania z gwarancji jest system dopłat do oprocentowania. Kredytobiorca, który skorzysta z gwarancji BIZNESMAX lub AGRO może otrzymać dopłatę do oprocentowania finansowaną przez BGK. Dzięki temu klienci Banków Spółdzielczych mogą korzystać z tańszych kredytów obrotowych, a dostęp do nich uzyskać także firmy, które mają krótką historię kredytową lub nie dysponują wystarczającym zabezpieczeniem.

Faktoring i leasing na usługach
Kredyty nie są jedynymi formami finansowania firm. W Grupie BPS działa również spółka leasingowa (BPS Leasing) oraz faktoringowa (BPS Faktor). Leasing jest dla przedsiębiorców alternatywną formą finansowania lub współfinansowania inwestycji – np. kredyt inwestycyjny na budowę hali produkcyjnej wraz z leasingiem maszyn czy środków transportu. Dzięki ofercie leasingu można atrakcyjnie sfinansować zakup samochodów, ale także np. fotowoltaikę. Firmy korzystają z leasingu mikroinstalacji na tej samej zasadzie co firmowych aut – z taniego prądu można korzystać natychmiast bez konieczności wydatkowania od razu pieniędzy na zakup paneli. Nowością jest także leasing w euro wraz z atrakcyjną ofertą ubezpieczenia środków transportu ciężkiego.
Natomiast współpraca z BPS Faktor pozwoli przedsiębiorcom stosującym odroczone terminy płatności na uzyskanie krótkoterminowego finansowania bieżącej działalności. Firmowi klienci Banków Spółdzielczych Grupy BPS mogą przy tym korzystać z szerokiej gamy produktów faktoringowych – faktoringu z regresem i bez regresu, faktoringu odwrotnego, międzynarodowego oraz usług dodatkowych, jak administrowanie i zarządzanie wierzytelnościami czy dochodzenie należności od nierzetelnego partnera.

Elastycznie i po partnersku
Banki Spółdzielcze Grupy BPS wyróżniają partnerskie relacje ze swoimi klientami. Dzięki lokalnej skali działania, doskonale znają swoich klientów i uwarunkowania rynkowe. Dlatego bogata oferta Banków Spółdzielczych Grupy BPS spełni oczekiwania przedsiębiorców, bo to partner bankowy, który zna się na rzeczy.

Materiał Informacyjny Banku BPS


Obrazek w tresci

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3069128 | 82.160.*.* 18 cze 2021 22:15

    Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD