Ten znany biznesmen kochał samochody. Zginął w porsche

2021-06-08 10:02:19(ost. akt: 2021-06-08 12:05:04)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: KMP Gdańsk

Z jego busów codziennie korzystają tysiące mieszkańców Olsztyna i Warmii i Mazur. Zbudował prawdziwe imperium transportowe. Kochał samochody. Krzysztof K. (52 l.) z Dobrego Miasta zginął, jadąc porsche pod Gdańskiem.
Pan Krzysztof był zdecydowanym i silnym, ale zawsze uśmiechniętym człowiekiem. Nic dziwnego, że osiągnął wielki sukces, o którym tylko niewielu może marzyć. Przez ponad 30 lat systematycznie rozwijał firmę. Stał się potentatem w transporcie osobowym, ale i towarowym w regionie.

Kilkaset pojazdów jego firmy codziennie zapewnia nie tylko transport osobowy, ale i przewóz towarów. To prawdziwe, sprawnie zarządzane imperium transportowe. Takiego imperium nie można zbudować bez miłości do samochodów i motoryzacji.

Nic dziwnego, że Krzysztof K w sobotę wsiadł do pięknego porsche. Jednak to nie on siedział za kierownicą. Z informacji potwierdzonych przez rzecznika policji z komendy miejskiej w Gdańsku wynika, że porsche kierował 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Do tragedii doszło tuż po godzinie 20, w sobotę 5 czerwca. Kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Zjechał poza lewą krawędź jezdni i wpadł do rowu.

— W wyniku zdarzenia ranni zostali kierowca oraz dwoje pasażerów, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z pasażerów, 52-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, w wyniku obrażeń powypadkowych zmarł w szpitalu — informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik KMP w Gdańsku.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, ustalili i przesłuchali świadków. Z nieoficjalnych informacji wynika, że porsche kierował przyszły zięć Krzysztofa K.

SK

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marta #3068195 8 cze 2021 12:48

    Kochał auta, to dobrze, że nie zginą w skodzie. A tak poważnie to, kretyński tytuł.

    Ocena komentarza: warty uwagi (51) odpowiedz na ten komentarz