Mężczyzna zatrzymany po interwencji łowców pedofili

2021-05-30 19:40:33(ost. akt: 2021-05-30 20:23:10)

Autor zdjęcia: nadesłane

Mrągowska policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o pedofilię. Do interwencji doszło dzięki tzw. łowcom pedofili z grupy ECPU Polska.
Mężczyzna został zatrzymany 30 maja po godz. 17.00 w swoim miejscu zamieszkania, w jednej z wsi na terenie powiatu mrągowskiego. Najpierw na miejscu pojawili się członkowie grupy Elusive Child Protection Unit Poland - polskiej filii angielskiej grupy łowców pedofili.

Według zgromadzonego przez nich materiału 51-letni mężczyzna miał prowadzić konwersacje internetowe o charakterze seksualnym z dziećmi, wysyłając im m.in. swoje nagie zdjęcia. Łowcy ze swoich interwencji przeprowadzają transmisję w mediach społecznościowych, często pokazując wizerunek podejrzanych osób, jeśli te wyrażą wcześniej na to zgodę. Z transmisji przeprowadzonej w tym przypadku dowiadujemy się, że mężczyzna również groził dziecku śmiercią. Sam potwierdził autentyczność przedstawionych dowodów twierdząc jednak, że to tylko żarty.

51-latek nie wiedział, że pisze z tzw. wabikiem - kontem fałszywej osoby założonym przez ECPU Polska. W transmisji jednak wspomniał, że utrzymywał przez internet kontakt z dwójką dzieci.

Łowcy o sprawie poinformowali mrągowską policję. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy zatrzymali podejrzanego mężczyznę.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Do tematu wrócimy.

car

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. magda #3067777 2 cze 2021 16:07

  Zaraz łowcami się zajmą adwokaci, to jest czyste nielegalne zatrzymanie! Tak jak Tusk, Po, nieważne co zrobili, mówili, o podsłuchu nie wiedzieli podsłuchiwani więc to się nie liczy. Tak samo tutaj, nie pisał z dziećmi, pisał z dorosłymi wabikami. Towarzystwo w togach szybko Was pogoni, to ich pedofile dzięki którym koszą kasę i nikt nie może ich sobie od tak wyłapywać.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

 2. magda #3067613 31 maj 2021 16:43

  Nic mu nie zrobią, posypie adwokatowi, będą szli w narrację że nie rozmawiał z dzieckiem tylko z osobą dorosłą (wabikiem). Sędzia pójdzie, bo jak wiadomo panie i panowie w togach mają płacone właśnie dzięki zwyrolom, im więcej jest na zewnatrz odważnych zwyroli, złodziei, oszustów tym lepiej dla kasty. Według naszego prawa gościu za ten czyn może dostać odszkodowanie i dożywocie, tak jest skonstruowane by można było je interpretować do woli.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 3. Butio #3067562 31 maj 2021 10:56

  Brawo!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz