Pomóż olsztyńskim policjantom!

2021-05-22 09:18:00(ost. akt: 2021-05-22 09:48:15)
Policja prosi o pomoc

Policja prosi o pomoc

Trwają działania, by jak najprędzej ustalić dane personalne mężczyzn podejrzewanych o kradzież z włamaniem do jednego z przedsiębiorstw na ul. Lubelskiej w Olsztynie. Policja publikuje film i prosi o kontakt wszystkich, którzy w identyfikacji mężczyzn mogą pomóc.
Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wciąż prowadzą czynności, by ustalić okoliczności i zatrzymać sprawców włamania do jednego z przedsiębiorstw na ul. Lubelskiej w Olsztynie. Do zdarzenia doszło 16 stycznia 2021 r. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że nocą sprawcy włamali się do pomieszczeń biurowo-magazynowych, skąd zdołali ukraść ponad 10 tysięcy zł. Teraz policjanci prowadzący czynności zdecydowali się opublikować fragmenty zabezpieczonego w tej sprawie materiału w postaci zapisów z kamer monitoringów. Wprawdzie na załączonym materiale bezpośrednio wizerunków sprawców nie widać, ale być może znajdą się osoby, które na jego podstawie rozpoznają sprawców kradzieży z włamaniem i pomogą w ustaleniu ich tożsamości.


Ktokolwiek może pomóc w tej sprawie, może przekazać informacje do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.
mmb