Praca zdalna. Czy wrócimy do biur?

2021-05-13 17:10:11(ost. akt: 2021-05-13 16:05:23)
Pracownikom zdalnym najbardziej brakuje kontaktu z ludźmi

Pracownikom zdalnym najbardziej brakuje kontaktu z ludźmi

Autor zdjęcia: źródło: Pixabay

Z jednej strony tęsknimy za swoimi współpracownikami i atmosferą firmie, a z drugiej strony home office nas rozpieścił. Nie tracimy czasu i energii na dojazd do pracy, a w międzyczasie możemy wykonać obowiązki domowe. Czy Polacy wrócą kiedyś do biur?
Nareszcie nie stoję w korkach i nie pędzę jakby mnie ktoś gonił — zaczyna swą opowieść pani Katarzyna z Olsztyna, pracownik biurowy i mama 8- letniej Oliwki. Od zawsze wychowuje córkę samodzielnie, również bez wsparcia babć czy niani.

Odkąd urodziła się Oliwia, moje życie przypomina gimnastykę akrobatyczną. Lawirowałam między żłobkiem, a później przedszkolem i pracą. I wiecznymi zwolnieniami lekarskimi w pracy, bo córka dużo chorowała. Potem zaczęła się szkoła i cała ta huśtawka związana z nauką zdalną. Później przeszłam na home office. Mimo że trudno pracuje się przy absorbującej ośmiolatce, to i tak ten tryb jest niebem w porównaniu z bieganiem do firmy. Aż gęsiej skórki dostaję na samą myśl o powrocie do biura.

Tymczasem program szczepień przyspiesza, zakażenia spadają ...

Zostało jeszcze 85% treści artykułu.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kamilka #3066978 23 maj 2021 01:04

    Mam nadzieję, że zostanę jeszcze w domu, bo teraz jak nie muszę dojeżdżać do biura i jak kupiłam roombę, która za mnie odkurza to w końcu mam czas na swoje pasje. Do biura mogłabym już wcale nie wracać, albo jedynie na jeden w dzień tygodniu aby spotkać się z współpracownikami ;)

    odpowiedz na ten komentarz