Zderzenie aut na Zatorzu. Kierowca przejechał na czerwonym świetle [ZDJĘCIA]

2021-04-28 12:48:22(ost. akt: 2021-04-28 13:21:23)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Na skrzyżowaniu ulic Padarewskiego - Limanowskiego w Olsztynie doszło do kolizji trzech samochodów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Dziś (28 kwietnia) około godziny 12. kierowca fiata jadący ul. Limanowskiego zderzył się z jeepem i samochodem dostawczym. Prawdopodobnie mężczyzna przejechał na czerwonym świetle. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak


Na miejscu pracuje policja oraz strażacy, którzy usuwają części samochodów z jezdni. Ruch w tym rejonie jest utrudniony.

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ToraTora #3065578 28 kwi 2021 22:51

  Do tych co tak chętnie minusują. Rozumiem, że się NIE zgadzasz. Tak się zastanawiam i Ty się też zastanów. Co zrobisz jak taki patokierowca zabije ci kogoś, kto dla ciebie jest całym Twoim światem? Dziewczynę, brata, matkę, a może synka z żoną? No co kurza twarz wtedy pomyślisz, a co zrobisz? Zapewne dlaej będziesz z uporem maniaka protestował, bo z czymś się NIE zgadzasz? To nie przywróci im życia! Dochodzi?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ToraTora #3065573 28 kwi 2021 22:22

   Za jazdę na czerwonym 2000 złotych plus koszty napraw zniszczonych samochodów i zniszczonej infrastruktury drogowej. Konsekwentna realizacja eliminacji patologii "CzerwonychŚwiateł" poprawiła by stan bezpieczeństwa w pół roku na lepszy niż w Skandynawii. No ale trzeba by naprawdę chcieć to zrobić!!!!!!! A nie tylko chrzanić "NIE da się", "NIE da się".

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz