Trzy nowe wycieczki po Olsztynie

2021-04-27 13:07:11 (ost. akt: 2021-04-30 09:53:01)   Artykuł sponsorowany
Internauci wskazali, jakimi nowymi szlakami będzie można bezpłatnie wędrować z przewodnikiem w zbliżającym się sezonie. W tym roku taka atrakcja będzie dostępna w naszym mieście przez cztery miesiące.
Darmowe zwiedzanie miasta odbywać się będzie w każdą sobotę (początek o 16:00 przy Miejskiej Informacji Turystycznej, która znajduje się w budynku ratusza od ul. 1 Maja) od czerwca do końca września. Łącznie odbędzie się 17 takich spacerów.
- Pośród tych wycieczek, cztery będą wyjątkowe - mówi dyrektor Biura Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Olsztyna, Krzysztof Otoliński. - Do już istniejącego, tematycznego szlaku "Śladami 'Stawki większej, niż życie'" dołączyły trzy nowości, które wybrali Internauci odwiedzający Facebookowy profil Visit Olsztyn.
Spośród pięciu przedstawionych propozycji, najwięcej wskazań zyskały wycieczki zatutułowane: "Secesyjny Olsztyn", "Szlakiem Nauki" oraz "Olsztyn miastem parków". Terminy tematycznych spacerów z przewodnikiem zostaną podane, gdy tylko zostaną ostatecznie ustalone.
Przypominamy, że tradycyjne, darmowe wycieczki to doskonała okazja do poznania olsztyńskiego Starego Miasta i najbliższej okolicy. To także możliwość obejrzenia - w promocyjnej cenie 5 zł - seansu w olsztyńskim planetarium, przy którym każdorazowo kończy się zwiedzanie.
[Facebook Visit Olsztyn]

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD