Śladami „Stawki większej niż życie”. Gra terenowa harcerzy z Olsztyna

2021-04-27 13:42:27 (ost. akt: 2021-04-27 13:44:43)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Na motywach kultowego serialu „Stawka większa niż życie” harcerze przygotowali grę terenową. Gra wykorzystuje ujęcia z serialu, których część realizowana była w Olsztynie.
Zabawa odbywa się na platformie Actionbound, a szczegółowe instrukcje można znaleźć na stronie >>> spectrum.zhp.olsztyn.pl/stawka.

Gra wykorzystuje ujęcia z serialu „Stawka większa niż życie”, których część realizowana była w Olsztynie, a zadaniem uczestników jest znalezienie miejsca kręcenia takiego ujęcia, a potem próba odtworzenia danego kadru. Dla najbardziej kreatywnych przewidziane są nagrody.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom młodzieży, która jest już zmęczona przebywaniem w domach. Dlatego proponujemy alternatywę – grę w formie bezpiecznej i zgodnej z obecnymi obostrzeniami. Każdy może dołączyć do rozgrywki w dogodnym dla siebie terminie, nie ma więc ryzyka gromadzenia się” – mówi pwd. Grzegorz Skórski, koordynator całej akcji.

1 OWDH „Spectrum” jest drużyną harcerską z Olsztyna, zrzeszającą dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat w ramach Związku Harcerstwa Polskiego. Wszystkich, którym gra się spodoba, 1 OWDH zaprasza do przyjścia na zbiórkę. „Przyjdź i przekonaj się, że nie bez powodu jesteśmy numerem jeden” – głosi ich hasło.

źródło: 1OWDH "Spectrum"
Związek Harcerstwa Polskiego
Hufiec "Rodło" Olsztyn

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD