Córka jest dla mnie największą motywacją

2021-04-25 10:11:00(ost. akt: 2021-04-25 08:57:21)
Jacek Szwark po pracy wsiada na rower i jedzie. Im więcej przejedzie, tym więcej pieniędzy trafi na zbiórkę dla dzieci

Jacek Szwark po pracy wsiada na rower i jedzie. Im więcej przejedzie, tym więcej pieniędzy trafi na zbiórkę dla dzieci

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Jacek Szwark - społecznik, pasjonat sportów walki i hip hopu. Na co dzień mąż i ojciec. Kętrzynianin po pracy wsiada na rower i jedzie. Im więcej przejedzie, tym więcej pieniędzy trafi na zbiórkę dla dzieci z domów dziecka, m.in. w Kętrzynie i Reszlu.
— Chciałem naszą rozmowę zacząć zupełnie inaczej, bardziej standardowo. Jednak po przeczytaniu kilku rzeczy na twoim fanpage'u na Facebooku JACA - Pomoże JAK MOŻE zmieniłem koncepcję. Zapytam przewrotnie - ile ty na tym pomaganiu zarabiasz?
— Rocznie dwa miliony złotych (śmiech). To głupie pytanie, które niestety co jakiś czas słyszę. Często jest zresztą kierowane nie bezpośrednio do mnie, tylko gdzieś za plecami. Wiem, że pytasz ironicznie i domyślam się do czego zmierzasz. Nie wiem czy to tylko w naszym kraju, czy też na całym świecie ludzie mają takie dziwne myślenie. Niektórym się wydaje, że jak robisz coś dla drugiego człowieka, to musisz mieć z tego korzyści. Ludzie zabijają w sobie uczucia, człowieczeństwo. Wszyscy liczą na jakieś ...

Zostało jeszcze 95% treści artykułu.