KAS kolejny raz uderza w nielegalny hazard!

2021-04-20 12:27:42(ost. akt: 2021-04-20 14:20:52)

Autor zdjęcia: Krajowa Administracja Sądowa

Funkcjonariusze KAS z Elbląga po raz kolejny ujawnili działający w Braniewie punkt z grami hazardowymi. Dobrze zabezpieczony lokal cieszył się sporym zainteresowaniem.
Lokal był dobrze zabezpieczony, m.in. w podwójną metalową śluzę, kamery monitoringu, alarm i rozpylacz gazu pieprzowego. Funkcjonariusze znaleźli dwa stanowiska komputerowe, na których nie znaleziono poświadczenia rejestracji oraz wymaganych zezwoleń. Lokal był często odwiedzany, co można stwierdzić po licznych dowodach wpłaty do bankomatu.

Podczas interwencji funkcjonariusze zastali gracza, który uruchamiał kolejne gry. Został przesłuchany w charakterze świadka.

Funkcjonariusze zajęli dwa zestawy komputerowe i bitomat na poczet dowodów rzeczowych. Sprawę przekazali do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu. Powiadomili również Powiatową Stację Sanitarno-Epidemilogiczną w Elblągu o nieprzestrzeganiu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 — mówi mł. asp. Marta Rosiak z Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie

kg

Fot. Krajowa Administracja Sądowa

Fot. Krajowa Administracja Sądowa

Fot. Krajowa Administracja Sądowa

Fot. Krajowa Administracja Sądowa

Fot. Krajowa Administracja Sądowa


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kamilka #3065432 24 kwi 2021 22:04

    Ale syf, brzydziłabym się tam usiąść. Nie mam nic do grania, ale legalnego, bo zagrać od czasu do czasu w clover lady to nie grzech ;) Ale u siebie, na wygodnej sofie jak normalny cywilizowany człowiek

    odpowiedz na ten komentarz