O rozwoju osobistym podczas Popołudniówki Medialnej na UWM

2021-04-19 15:41:24 (ost. akt: 2021-04-19 19:10:06)

Autor zdjęcia: Pixabay

22 kwietnia odbędzie się webinar poświęcony rozwojowi osobistemu podczas pandemii. Za jego organizację odpowiedzialni są studenci dziennikarstwa, dla których przygotowanie tego wydarzenia było okazją do poszerzenia swoich kompetencji.
Jak tłumaczy dr Szymon Żyliński, który zachęcił studentów do zorganizowania webinaru, przygotowywanie podobnych wydarzeń w internecie, ma podwójną korzyść.

Po pierwsze, skorzystać mają sami uczestnicy tego spotkania, którzy, jak tłumaczy wykładowca z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWM, będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego o szansach, jakie przed rozwojem osobistym otworzyła pandemia, albo o takich, które mamy... mimo niej. Bo choć koronawirusowe zamieszanie zamknęło nas w domu, nie zamknęło nam wszystkich dróg do szukania dla siebie nowych wyzwań.

Co ważne jednak, dla studentów będzie to też okazja, by popracować nad kompetencjami z zakresu technik multimedialnych, które do tej pory kształcili pod okiem dr. Żylińskiego. - Takich webinarów odbywa się obecnie bardzo dużo, więc dobrze wiedzieć, jak się je przygotowuje - zaznacza wykładowca.

Wirtualne spotkanie odbędzie się na stronie https://meet.google.com/xvb-omze-iqa 22 kwietnia o godz. 15.30. Kolejne - za tydzień.

dbp

Więcej informacji o naszym uniwersytecie: >>> kliknij tutaj.

Obrazek w tresci


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD