Czy profesor Maksymowicz przeprowadza eksperymenty na płodach?

2021-04-13 11:54:49(ost. akt: 2021-04-13 13:41:55)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Twitter obiegają informacje o rzekomym prowadzeniu eksperymentów na płodach przez profesora Wojciecha Maksymowicza. Cała sprawa dotyczy pytania zadanego na konferencji prasowej.
Rzecznik Ministerstwa zdrowia powiedział, że na wydziale medycznym UWM są prowadzone eksperymenty na płodach. W tym procederze udział miał brać profesor Wojciech Maksymowicz, poseł Porozumienia i wykładowca UWM.

Cała sprawa jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych.


Więcej informacji wkrótce...

kg


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kjz #3064396 13 kwi 2021 19:28

    Nagonka – ostry, nieprzebierający w środkach atak (na początku zwykle słowny) skierowany przeciwko osobie, grupie osób, grupie społecznej lub narodowi. Nagonka słowna może przeistoczyć się w działania czynne i prowadzić do czynnej napaści a nawet pogromów. Jest elementem manipulacji w życiu politycznym [wikipedia].

    Ocena komentarza: warty uwagi (19) odpowiedz na ten komentarz

  2. Andrzej olsztyniak #3064387 13 kwi 2021 17:17

    Coś tam kiedyś ktoś napisał, a teraz to wychodzi, że prof. Maksymowicz robi eksperymenty na płodach. Jeśli taki kraj, jak Polska - który nie przyjął żadnych ustaw regulujących kwestie bioetyczne - chce testować procedury medyczne, leki, czy inne substancje na komórkach macierzystych, to nikt nie może się temu przeciwstawić. Embriony będą zabijane, a ich komórki posłużą naukowcom za materiał doświadczalny. Co ciekawe, choć Unia dała zielone światło dla eksperymentów na ludzkich płodach. zabroniła na zwierzętach. Ugrupowanie PiS szuka teraz i u koalicjanta Porozumienia, Gowina wroga "narodu". A szuka "przyjaciela" w opozycji.

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz