Ktoś grozi śmiercią posłance. Monika Falej: Trudno spać spokojnie, gdy dostaje się takie informacje

2021-04-07 07:21:50(ost. akt: 2021-04-07 08:23:12)

Autor zdjęcia: Andrzej Sprzączak

Monika Falej, posłanka Lewicy z Olsztyna dostała telefon z pogróżkami. — Dyrektor biura (red. poselskiego) otrzymał bardzo niepokojący telefon, że ktoś mnie zabije — komentuje.
Monika Falej, posłanka z Olsztyna poinformowała w mediach społecznościowych, że ktoś grozi jej śmiercią. Niepokojący telefon miał odebrać dyrektor biura poselskiego.

— Mam notatkę służbową dyrektora biura, który otrzymał bardzo niepokojący telefon, że ktoś mnie zabije — mówi w opublikowanym nagraniu Monika Falej.

Olsztyńska posłanka postanowiła zareagować, we wtorek (6 kwietnia) złożyła wniosek na policji o sprawdzenie osoby, która kierowała wobec niej groźby.

— Mam nadzieję, że policja zajmie się tym tematem — podsumowuje Falej.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dis #3063993 7 kwi 2021 08:20

    Jeżeli sprawa była zgłoszona na policję to muszą się tym zająć. Policja może pisiorska, ale groźby karalne muszą zbadać. W takim przypadku zgłaszają się do operatora o udostępnienie informacji o połączeniach przychodzących i wszystko dostają na talerzu. - pracownik operatora telekom.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) odpowiedz na ten komentarz