Castellani: Chcemy zrobić krok do przodu

2021-04-06 18:00:00 (ost. akt: 2021-04-06 18:28:20)

Autor zdjęcia: indykpolazs.pl

SIATKÓWKA\\\ Lubię wyzwania, ponadto znakomicie czuję się w Olsztynie, bowiem jest to dobre miejsce do rozwoju. Z tych powodów zdecydowałem się pozostać w Indykpolu AZS - mówi trener Daniel Castellani, który zostanie w Olsztynie na kolejny sezon.
Utytułowany Argentyńczyk będzie trenerem Indykpolu AZS Olsztyn także w sezonie 2021/22. Warto przypomnieć, że w 2009 roku Castellani doprowadził reprezentację Polski do tytułu mistrza Europy, a swoim trenerskim dorobku ma m.in. trzy tytułu mistrza Polski oraz mistrzostwo Turcji.

– O przedłużeniu kontraktu zadecydowały dwa powody – przekonuje Daniel Castellani. - Po pierwsze, miniony sezon był bardzo trudny dla każdego. Uważam, że mogliśmy zaprezentować się lepiej. Po rozmowach z władzami klubu i sztabem szkoleniowym doszliśmy do wniosków, iż każdy z nas chce zrobić krok do przodu. Lubię wyzwania, ponadto dobrze czuję się w Olsztynie, bo jest to dobre miejsce do rozwoju. Dlatego zdecydowałem się pozostać w Indykpolu AZS.
Z przedłużenia współpracy z argentyńskim szkoleniowcem jest zadowolony Tomasz Jankowski, prezes zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA w Olsztynie. – Cieszę się, że Castellani zostaje u nas, chociaż miał inne propozycje. Jest świetnym fachowcem, dlatego jestem przekonany, że udowodni swoją wartość w kolejnym sezonie PlusLigi – przyznaje Jankowski.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KRUK #3063996 7 kwi 2021 08:58

    Rozumiem że przed tym sezonem pan Castellani też chciał zrobić ten krok ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD